image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Vlachovice - Velká Losenice 2:3 (0:1)

Vlachovice - Velká Losenice 2:3 (0:1)

Datum konání:
22.5.2016

Branky: 68. M. Petr , 77. K. Hlaváč - 22. R. Pátek , 58. P. Kamarád , 60. T. Neubauer

Velká Losenice vedla o jednu branku

Oba dnešní soupeři si zvedli sebevědomí v minulém kole, kdy se jim podařilo vyhrát. O tom, komu se podaří prodloužit krátkou sérii výher, měl rozhodnout tento zápas. Tým Velké Losenice má oproti vlachovskému jednu velkou výhodu. Pokud má nedostatek hráčů, doplní sestavu dorostenci. A někteří dokáží zahrát velmi dobře. Domácí se opět sešli v jedenácti, na což doplatili hlavně v závěru. První půle opět ukázala obrovskou bolest vlachovských hráčů - proměňování šancí. Nejprve Jan Petr netrefil z deseti metrů přetažený aut, poté Kamil Tatíček nedal tváří v tvář brankáři Losenice, branku také vůbec netrefil. Domácí měli více ze hry, hosty do ničeho nepustili, o to více překvapil Radek Pátek, kdy víceméně zakopl o centrovaný míč a ten k překvapení všech skončil v bráně. Více už v prvním poločase mladíci Velké Losenice nepředvedli. Za to vlachovští vesele pálili dál. Miroslava Petra vychytal Martin Mokrý, Kamil Hlaváč ze dvou kroků vůbec netrefil bránu.

Tříbrankovou ztrátu domácí již nestačili vyrovnat

Druhý poločas začal podobně, jak skončil. Kamil Tatíček po brejku provětal brankáři rukavice a hosté poté také začali zlobit. Asi po hodině hry Pavel Kamarád neměl problém zakončit sám před Hiesböckem, dvě minuty na to po rohu nejvýše vyskočil Neubauer a bylo - 0:3. Vlachovští hráči ale v duchu domácích zápasů nesložili zbraně, více otevřeli obranu a v 68. minutě snížil dělovkou z vápna Miroslav Petr. V těchto chvílích se hra přelévala, díky okénkům v obraně mohli hosté několikrát rozhodnout, ale branku už nevstřelili. V 77. minutě své sólo úspěšně zakončil Kamil Hlaváč a hráči Losenice se začali bát o výsledek. Nyní se bohužel ukázala jako zásadní nemožnost domácích střídat. Na závěrečný tlak prostě chyběly síly. V největší šanci se navíc zranil Miroslav Petr a domácí tak dohrávali víceméně v deseti. Vyrovnání se už diváci nedočkali i proto, že rozhodčí překvapivě nenastavil ani minutu.