Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Rozsochy B - Vlachovice 3:3 (2:2)

Rozsochy B - Vlachovice 3:3 (2:2)

28.5.2016

Branky: 5. P. Kučera , 13. J. Štěpánek , 86. T. Hiesböck (vl.) - 8. J. Nečas , 32. J. Nečas , 75. D. Krejčí

V první půli padly čtyři branky

Do utkání hosté nastoupili v nižším počtu hráčů a toho se domácí snažili využít. Rezerva Rozsoch šla do vedení, když si ještě někteří diváci nestačili najít místo,v 5 minutě po přesném pasu Jaroslava Štěpánka, který za obranou převzal Pavel Kučera a domácí vedli 1:0. Jenže hosté z Vlachovic byli i v menším počtu hráčů na hřišti vyrovnaným soupeřem a v 8 minutě vyrovnal Nečas 1:1. Ve 13 minutě, zahrávali domácí rohový kop, ten však v brance neskončil ale hosté ho odrazili pouze k Štěpánkovi a ten poslal míč přesně za záda hostujícího Jana Petra. Hosté však znovu nesklonili hlavu a v 32 minutě vyrovnal znovu Nečas 2:2.

Rozhodl vlastní gól

Do druhého poločasu již hosté nastoupili kompletní a začali zatápět domácí rezervě, která jen odrážela útoky hostí. Dokonalý obrat a šok připravili hosté z Vlachovic rezervě Rozsoch v 75 minutě, kdy domácího brankáře Smolku překonal Krejčí 2:3. Domácí se sice vrhli do útoku a snažili se vyrovnat, ale dlouho se jim to nedařilo, pro domácí naštěstí si v 86 minutě hostující Heisböck 3:3.