Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Vlachovice - Bohdalov B 0:6 (0:5)

Vlachovice - Bohdalov B 0:6 (0:5)

8.5.2016

Branky: 3. J. Promberger , 9. J. Promberger , 25. J. Promberger , 32. J. Promberger , 42. J. Promberger (p.) , 53. R. Pejchal

Bohdalov B rozhodl v prvním poločase

Utkání mělo jasného favorita. Rezerva Bohdalova se veze na vítězné vlně a ve Vlachovicích to jenom potvrdila. Hned v prvních minutách začal koncertovat hostující útočník Promberger. Nejpve chytrou tečí ve třetí minutě a poté chladnokrevným zakončením samostatného úniku v deváté minutě dal zápasu jednoznačný směr. Domácí hráči zaostávali prakticky ve všem, v bojovnosti, fotbalovosti, rozdíl v kvalitě byl až přespříliš markantní. Celá defenziva Vlachovic zoufale nestíhala a Promberger si dělal co chtěl. V 25. minutě se prosadil sám před brankářem, ve 32. minutě si jeho přímý kop srazil domácí Nečas do vlastní brány. A když chvíli před poločasem se štěstím proměnil penaltu, další debakl vlachovických hráčů byl na světě.

Hosté se ve druhé půli prosadili jen jednou

Druhá půle začala drobným náporem domácích a svoji zoufalou snahu vstřelit na jaře gól začal opět nenaplňovat útočník Nečas. Po hodině hry se z rohového kopu prosadil na druhé straně Pejchal a uzavřel tak gólový účet dnešního zápasu. Bohdalovští hráči už logicky tolik nehráli a tím se vytvářely možnosti domácích, korigovat skóre. Ale ani z těch největších se neprosadil ani Nečas ani nikdo další. Ani hostující hráči nedokázali své příležitosti využít, ale mrzet je to nemuselo. Vítězstvím 6:0 udělali další krok k postupu do vyšší třídy. A domácí hráči jim tento krok strašně usnadnili