image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Vlachovice - Bobrová B 3:3 (1:1)

Vlachovice - Bobrová B 3:3 (1:1)

Datum konání:
1.5.2016

Branky: 30. M. Petr , 80. J. Hamřík , 87. T. Hiesböck - 23. J. Svoboda , 70. J. Svoboda , 76. P. Mikíšek

Oba týmy vstřelily po brance

Souboj posledních týmů tabulky přinesl hodně zajímavých situací, šest branek, ale také velmi úporný fotbal, který příliš krásy nepřinesl. Fotbalisté Bobrové, nutno podotknout, působili lépe a hlavně první čtvrtina zápasu byla plně v jejich režii. Hned od úvodu přikovali domácí hráče na jejich polovině a tvořili si šance. Hned na úvod vznikl v domácím vápně obrovský závar, ale ani natřikrát se hosté nedokázali z velké šance prosadit. Velikou zbraní byly Bobrové rohové kopy a standardní situace. Vlachovští hráči v první půlhodině neprosazovali, důraz jim zoufale scházel, a tak se díky tomu ve 23. minutě prosadil bobrovský Jiří Svoboda a křižnou střelou o tyč otevřel skóre. Chvíli poté ještě zakroutil Pavel Mikišek přímý kop na tyč a pak už se hra pomalu začala otáčet. Kamil Tatíček se po rychlém průniku ještě nedokázal prosadit. Po půlhodině hry vznikl zmatek i ve vápně Bobrové a Miroslav Petr protlačil míč do brány. Do konce poločasu ještě neuvěřitelnou tutovku zazdil domácí Jan Nečas, kdy ze dvou metrů napálil břevno odkryté brány.

Domácí vyrovnali v závěru utkání
Druhá půle dlouho žádný fotbalový moment nepřinášela. Hlavičku Jiřího Svobody vytěsnil domácí brankář, na druhé straně svoje další dvě velké šance neproměnil Nečas. Nejprve jeho nájezd zlikvidoval Hamřík, druhou střelu vůbec nevtěsnal do branky. Závěr zápasu byl velmi zajímavý. V 70. minutě nejprve vlachovský brankář neskutečnou minelou namazal Jiřímu Svobodovi, ten podobně zkolaboval jako střelec, kdy netrefil úplně prázdnou bránu. Z následného rohu se už ale nejlepší hráč Bobrové Jiří Svoboda prosadil hlavou. Chvíli na to nachytal Petra v bráně hostující kapitán Mikišek a přímým kopem nasměroval Bobrovou ke třem bodům. Vlachovice ale mají doma drtivé závěry. Zajímavý příběh napsal domácí stoper Jaromír Hamřík. Ten si splnil svoje přání, vsřelit gól svému strýci a po kombinaci s Hiesböckem, Petra Hamříka prostřelil. A snahu domácích korunoval Tomáš Hiesböck, který po dlouhém nákopu vzorně zpracoval a umístěnou střelou k tyči zařídil dělbu bodů. Navíc se mohl stát hrdinou, ale jeho poslední střelu Hamřík vychytal.