Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2015/16 > Bohdalec - Vlachovice 7:0 (4:0)

Bohdalec - Vlachovice 7:0 (4:0)

24.4.2016

Branky: 33. J. Sklenář , 41. P. Jaša , 43. R. Morkus , 45. J. Sklenář , 53. L. Jaša , 58. L. Jaša , 74. R. Morkus

Vlachovice obdržely tři branky do šatny

Od začátku utkání domácí určovali tempo hry a hosty nepouštěli za polovinu hřiště. V 20. minutě přišla první veliká příležitost, ale domácí Sklenář z penalty neuspěl. Tlak domácích pokračoval a během dalších deseti minut měli další tři gólové šance, ale hostující golman Petr držel hosty ve hře. To však domácí neodradilo a v 33. minutě přišla první branka, Sklenář prošel obranou hostů a po kličce golmanovy otevřel skóre. Tlak stále pokračoval a v 41. minutě zvýšil na - 2:0 - Petr Jaša. Bohužel, pro hosty toto nebyl konec, do konce poločasu přišly ještě dva brejky a hráči Morkus a Sklenář zvýšili skóre na - 4:0.

Bohdalec přidal ve druhé půli tři branky

Druhý poločas začal stejně, Bohdalec hosty k ničemu nepouštěl a do 60. minuty přidal dvě branky zásluhou Luboše Jaši. V 73. minutě přišla první příležitost hostů, Němec utekl obraně domácích a těsně minul bránu. Ale bohužel znovu zapůsobilo přísloví nedáš, dostaneš. Po výkopu od brány se k doraženému balonu dostal Morkus a svojí druhou brankou poslal domácí do vedení - 7:0. Po této brance přišla chvíle, když už se nikdo z obou týmu nikam nehnal. Poslední příležitost přišla v 88. minutě, když Sklenář z pětadvaceti metrů nastřelil břevno. A v 90. minutě po konečném hvizdu rozhodčího Nikoly Buly domácí zaslouženě vyhráli.