Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Vír B 4:3 (2:1)

Vlachovice - Vír B 4:3 (2:1)

26.4.2015

Branky: 32. L. Gabriel , 44. R. Kučera , 62. R. Kučera , 86. D. Matuška - 1. M. Svoboda , 68. V. Oliva , 70. J. Dufek

Toto utkání bylo zoufale poznamenáno kvalitou terénu. S naším velmi hrbolatým hřištěm si soupeř nedokázal vyrovnat. Zvítězili jsme sice zaslouženě, ale cesta pro tři body byla trnitá.

První minuta, chyba Jardy Hamříka, přímý kop hostů na hranici vápna a 0:1. Začátek jak ze špatného snu. Pak jsme postupně získávali půdu pod nohama a dokázali jsme se lépe vyrovnávat s nerovným terénem. Po šancích Míry Němce a Roberta Kučery se velmi pohotovou střelou prosadil Lukáš Gabriel. Do konce poločasu jsme ještě párkrát zahrozili, aby se Robert Kučera chvíli před půlí prosadil šťastnou střelou mezi nohama brankáře.

Druhou půli začal lépe soupeř a několika náznaky šancí hrozil. Pak se ale podruhé prosadil Robert Kučera a vypadalo to na pohodové dohrání zápasu. Hostům ale vyšlo střídání a oba střídající hráči se výrazně podíleli na bleskovém srovnání skóre. Je pravda, že jsme jim v tom výrazně pomohli svými chybami. Závěr zápasu byl velmi zajímavý. Oba týmy chtěly zvítězit. Štěstěna se nakonec přiklonila na naši stranu a Dan Matuška nakonec střelou o tyčku rozhodl.

Ač jsme byli v zápase o trochu lepší, výhra se rodila velmy ztuha. O to je cennější.