image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Vír B 4:3 (2:1)

Vlachovice - Vír B 4:3 (2:1)Datum konání:
26.4.2015

Branky: 32. L. Gabriel , 44. R. Kučera , 62. R. Kučera , 86. D. Matuška - 1. M. Svoboda , 68. V. Oliva , 70. J. Dufek

Toto utkání bylo zoufale poznamenáno kvalitou terénu. S naším velmi hrbolatým hřištěm si soupeř nedokázal vyrovnat. Zvítězili jsme sice zaslouženě, ale cesta pro tři body byla trnitá.

První minuta, chyba Jardy Hamříka, přímý kop hostů na hranici vápna a 0:1. Začátek jak ze špatného snu. Pak jsme postupně získávali půdu pod nohama a dokázali jsme se lépe vyrovnávat s nerovným terénem. Po šancích Míry Němce a Roberta Kučery se velmi pohotovou střelou prosadil Lukáš Gabriel. Do konce poločasu jsme ještě párkrát zahrozili, aby se Robert Kučera chvíli před půlí prosadil šťastnou střelou mezi nohama brankáře.

Druhou půli začal lépe soupeř a několika náznaky šancí hrozil. Pak se ale podruhé prosadil Robert Kučera a vypadalo to na pohodové dohrání zápasu. Hostům ale vyšlo střídání a oba střídající hráči se výrazně podíleli na bleskovém srovnání skóre. Je pravda, že jsme jim v tom výrazně pomohli svými chybami. Závěr zápasu byl velmi zajímavý. Oba týmy chtěly zvítězit. Štěstěna se nakonec přiklonila na naši stranu a Dan Matuška nakonec střelou o tyčku rozhodl.

Ač jsme byli v zápase o trochu lepší, výhra se rodila velmy ztuha. O to je cennější.

  počet minut ŽK ČK
Petr Jan 90    
Gabriel Lukáš 90    
Hamřík Jaromír 90    
Hiesböck Tomáš 90    
Kučera Robert 78 1  
Kura Hynek 90    
Nečas Jan 90    
Němec Miroslav 90    
Petr Miroslav 90    
Smejkal Radek 90 1  
Šandera Jan 75    
Beneš Tomáš 15    
Matuška Dan 12