Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 0:6 (0:2)

Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 0:6 (0:2)

12.4.2015

Branky: 4. O. Štěpán , 40. M. Srnský , 60. M. Smejkal , 69. M. Srnský , 77. M. Smejkal , 83. A. Zátopek

Těžko si někdo mohl myslet, že první zápas jara budem proti lídrovi soutěže bodovat. Realita byla možná o trochu horší.

Těžko říci, do jaké míry mohl úvod zápasu ovlivnit průběh. Ondra Svoboda svoji velkou šanci nedal, hosté se z protiútoku prosadili. Prohrávali jsme asi od páté minuty. Hamry začaly postupně přebírat iniciativu. Nutno dodat, že alespoň ze začátku jsme se do šancí dostávali, ale bez výsledku. Soupeř ale byl nebezpečnější. Jeho příležitosti byly výrazně nebezpečnější a mnohdy jen se štěstím jsme odolali. Chvíli před půlí jsme po rohu inkasovali podruhé.

Začátek druhého poločasu se mohlo zdát, že se dokážeme vrátit do zápasu. Kvůli nízké produktivitě ale nula na naší straně neustále svítila. Hamrům stačilo pouze trestat naše chyby. Na 0:3 zvýšil střelou z vápna mezi našimi čtyřmi hráči soupeřův útočník, 0:4 bylo po bezchybné exekuci přímo kopu, 0:5 po dorážce vyraženého míče. V těchto chvílích se od nás odklonilo stěstí, kdy hostujícího bránkáře dvakrát zachranila branková konstrukce. Konečný stav 0:6 je možná příliš krutý, rozdíl ale zřejmě spravedlivě ukazuje dění na hřišti.