Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Herálec B 3:3 (3:2)

Vlachovice - Herálec B 3:3 (3:2)

2.11.2014

Střelci našich branek: 5. Miroslav Petr, 21. Miroslav Petr, 30. Radim Němec

No to byla zase divočina. S Herálcem má vždy utkání velmi zvláštní příběh. Dnes se vše podstatné odehrálo hned v úvodu. Asi po pěti minutách dorazil vyraženou střelu Miroslav Petr. Pak se odehrála poměrně zajímavá událost. Hráči Herálce vstřelili branku, pomezní z Herálce mával ofsajd, hráč Herálce přiznal postavení mimo hru, ale hlavní nepochopitelně branku uznal. Asi dvě minuty nato hosté vedli, kdy se po dlouhém výkopu a nedurazu naši defenzivy prosadil soupeřův útočník. Divoké odpoledne pokračovalo. Radim Němec dorazil nedůrazný odkop Herálce a bylo srovnáno. A asi minutu nato nachytal hostujícího brankáře Miroslav Petr. Čas ukazoval dvacet minut a branek bylo jako máku. Situace se poté uklidnila. Všichni začali zodpovědněji plnit své povinnosti a šancí ubylo.

Druhý poločas byl spíše bojem, hráči Herálce se snažili vyrovnat, ale nám se dařilo bránit. Několik nebezpečných šancí jsme zažehnali a naopak jsme mohli zvýšit. Bohužel se nepovedlo. V poslední minutě korunoval sudí svůj špatný výkon, hereckou etudu heráleckého útočníka spolkl i s navijákem a nebezpečný přímák skončil vyrovnáním. Svůj díl viny nese i brankář.

Veliká škoda, měli jsme vyhrát. Nepovedlo se a body se dělily. Remízu jsme neuhráli více než rok, ale dneska mrzí.