image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Pohledec B - Vlachovice 4:1 (3:0)

Pohledec B - Vlachovice 4:1 (3:0)Datum konání:
26.10.2014

Branky: Bártek Dominik 3, Zavadil Tomáš - Hiesböck Tomáš

Asi největší derby jsme nezvládli. Už od začátku byl Pohledec aktivnější. Náš pasivní přístup byl potrestán hned po šesti minutách, kdy po vyražené střele a násedném podklouznutí Jardy Hamříka dorážel soupeřův hráč na 1:0. Asi po deseti minutách pískl rozhodčí velepřísnou penaltu - nastřelení vlastní ruky u těla - a k exekuci se rozběhl pohledecký brankař. S obrovským štěstím proměnil a bylo to 2:0. Nutno dodat, že zaslouženě. Hráči Pohledce měli převahu a my se dostávali pouze ke střelám z dálky. Když už to vypadalo, že udržíme hratelný rozdíl, darovali jsme v poslední minutě domácím roh a bylo to 3:0.

Druhá půle už byla vyrovnanější, tedy alespoň úvod. To se asi rozhodčí rozhodl kompenzovat pokutový kop a překvapivě posoudil kontakt na Kamila Krbka jako penaltový. Tomáš Hiesböck se nemýlil a vypadalo to, že by se ze zápasem dalo něco dělat. Zvláště pak, když sudí odpustil Pohledci druhou penaltu po skluzu na Lukáše Gabriela - ta jediná se opravdu dala pískat. Asi po hodině přišel šok - Radek Smejkal se připletl do střely a tečoval ji úplně mimo dosah brankáře - 4:1. Z této šlamastyky jsme se už nedostali, naopak domácí mohli přidat další trefy. Nakonec se skóre už neměnilo.

Pohledec zvítězil zcela zaslouženě, to je bez debat. Jenom je škoda, že prakticky všechny naše inkasované branky byly s velkou porcí smůly či dílem individuálních chyb.

    ŽK ČK
Petr Jan 90    
Gabriel Lukáš 90    
Hamřík Jaromír 90    
Hiesböck Tomáš 90 1  
Janošec Michal 90    
Krbek Kamil 76 1  
Nečas Jan 90    
Němec Miroslav 62    
Němec Radim 90    
Smejkal Radek 90    
Šandera Jan 90    
Svoboda Ondřej 14    
Kura Hynek 28