Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Bohdalov B - Vlachovice 2:1 (1:1)

Bohdalov B - Vlachovice 2:1 (1:1)

2.5.2015

Branky: 20. M. Petr

Velmi divoký zápas, klasický výkon rozhodčího, ale hlavně Miroslav Petr dosáhl stého zásahu v dresu Vlachovic. Úctyhodný výkon.

Na zápas nás dorazilo celkem šestnáct, nezvyklý počet. Utkání začalo vzájemným oťukáváním bez výraznější šance. Zápas plný nepřesných rozhodnutí rozjížděl pan sudí. Ale na obě strany. Zbytečné karetní tresty za zákroky, které si to nezasloužily střídaly nepotrestané ostré fauly, po kterých dva naši hráči museli střídat. Ale jak říkam, bylo to oboustranné. Fotbal se začal hrát asi po půlhodině, kdy se po nepovedené střele dostal ke střele Miroslav Petr a tečovanou střelou nás nejen dostal do vedení, ale uzavřel výše zmiňovanou stovku. Domácí pak několikrát zahrozili, ale výsledkem bylo pouze břevno a jedna šance. Zato my opět mohli zvýšit. Stoprocentní tutovky zazdili postupně Jan Nečas i Míra Petr. No a byli jsme potrestání. Po sérii chyb střílel do prázdné brány soupeřův útočník a bylo vyrovnáno.

Začátek druhého poločasu jsme těžce nezachytili a domácí přebírali iniciativu. Mnohokrát nás zachránila soupeřova nepřesnost. Nedokázali jsme ale držet déle míč na svých kopačkách a to byla voda na bohdalovský mlýn. Mnohokrát jsme pouze s vypětím sil odvraceli hrozící nebezpečí, nepomohlo ani časté střídání. A tak asi deset minut před koncem ze špatně posouzené situace rozhodl ze standardní situace domácí hráč. Ani to však nemuselo být poslední. Do konce zápasu jsem měli dvě další tutovky ale ani Josef Petr ani Dan Matuška nedokázali svoji obrovskou šanci využít. Domácí hodně tahali čas, což se dá pochopit. Pan rozhodčí to ale pochopil po svém a nenastavil ani minutu. Utnul tak náš rostoucí tlak a i když na to měl právo, opět ukázal minimální cit pro hru a zároveň i mizerný sluch. Vyložil si po svém ostřejší připomínku Honzy Šandery a slyšel to, co vůbec nezaznělo. A vyloučením opět komplikuje naši situaci, ostatně jako již poněkolikáté pod jeho řízením.

Utkání dvou rozdílných poločasů, více by mu slušela remíza. Nedokázali jsme ale proměnit svoje šance a to bylo rozhodující a zásadní.