image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Hamry nas Sázavou B - Vlachovice 5:0 (2:0)

Hamry nas Sázavou B - Vlachovice 5:0 (2:0)Datum konání:
30.8.2014

Branky: Černý Michal 3, Gregar Miloslav 2 

Tak nějak se to sype. Špatný vstup do sezóny, špatný. Před zápasem v Hamrech pokropila hřiště slušná průtrž a na hřišti se vytvořily solidní kalužiny. Ty potom výrazně přispívaly k dobré náladě diváků, fotbal místy připomínal spíše vodní pólo. Do zápasu jsme nevstoupili špatně, Nečimu chybělo pár metrů aby obešel gólmana. Nasáklé hřiště vylučovalo kombinační hru a na dlouhé nakopávané míče byl lepší soupeř. Po několika varováních, kdy nás zachránila kaluže vody, se prosadily Hamry asi po půlhodině hry. A k naší smůle soupeř zvýšil i těsně před půlí a bylo to 2:0.

V druhém poločase nám rychle ubývaly síly, zatímco výrazně posilněné Hamry držely taktovku dnešního zápasu. Neměli jsme sebemenší šanci, bohužel i domácí si jich moc nevytvořili. Byli ale velmi produktivní. A tak jsme ještě třikrát inkasovali.

Neměli jsme příliš šancí, ale příležitost Tomáše Hiesböcka, jehož před prázdnou bránou zabrzdila velká kaluže, byla tutová. Náš mladý tým se sehrává, předvedená hra byla lepší než před týdnem, ale to zdaleka nestačilo.

  počet minut ŽK ČK
Petr Jan 90 1  
Beneš Tomáš 90    
Gabriel Lukáš 90    
Hamřík Jaromír 90    
Hiesböck Tomáš 90    
Janošec Michal 90    
Nečas Jan 90    
Němec Miroslav 60    
Němec Radim 90    
Smejkal Radek 90 1  
Šandera Jan 90 1  
Kura Hynek 30