image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vlachovice - Bohdalec 1:6 (1:4)

Vlachovice - Bohdalec 1:6 (1:4)Datum konání:
24.8.2014

Branky: Petr Miroslav - Follprecht Ondřej 2, Franěk František 2, Ambrož Jan, Sklenář Jan 

Špatně, špatně, špatně. Začátek hrozný, první poločas tragický, vstup do sezóny zoufalý. Nový tým byl se proti dobře hrajícímu soupeři neprosadil. Bohdalec je tým jednoho hráče, dneska se ale prosadil jako tým. A my jim k tomu výrazně pomohli.

Co se dělo v první půli bylo špatné. Hned první minuta, samostatný únik hostů - 0:1. Za další čtvrhodinu 0:2 - trochu nás pan rozhodčí zařízl. Po půlhodině sice snížil Miroslav Petr, ale velmi produktivní soupeř do půlky dvěma brankami zvýšil. A aby nebyl produktivní - chodit ve dvou na brankáře se každý zápas nepoštěstí.

Druhá půle začala lépe. Bohdalec jsme přehrávali, pohříchu jsme se do vyložených šancí nedostali. Pak přišly chvíle hostů (jediné v druhé půli). Nepohlídaný roh a brankářem lehce podceněný přímák a debakl byl na světě. I přes rozhodnutý zápas byl závěr velmi hektický, naštěstí se vše obešlo bez zranění i karet.

Celý zápas jsme hráli opravdu zle, Bohdalec si po pádu z vyšší třídy musel připadat jak na procházce růžovou zahradou. Posílali jsme jim nahrávky přímo na nohy, nedůrazem jsme soupeře pouštěli do šancí, hra dozadu byla alarmující.

Snad se z prvotního šoku probereme příště v Hamrech.

  počet minut ŽK ČK
Petr Jan 90    
Břečka Roman 45    
Gabriel Lukáš 90    
Hamřík Jaromír 90    
Hiesböck Tomáš 90    
Janošec Michal 90    
Nečas Jan 75    
Němec Miroslav 77    
Němec Radim 90 1  
Šandera Jan 90    
Petr Miroslav 90    
Svoboda Ondřej 13    
Krejčí David 45    
Kura Hynek 15