Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2014/15 > Vír - Vlachovice 4:0 (1:0)

Vír - Vlachovice 4:0 (1:0)

13.9.2014

Branky: König Miroslav, Printin Tomáš, König František, Martínek Jiří

Neuvěřitelný zápas. Po dvanácti omluvenkách odcestovalo do Víru naprosté torzo našeho týmu. Jedenáct statečných odehrálo velmi dobrý zápas, který naprosto jednoznačně rozhodovaly zkušenosti.

Celé utkání bylo...zvláštní. Jakoby se nebránilo. Na obě strany se valily útoky a přicházely i šance. Bohužel jsme potvrdili jednu věc - neumíme dávat góly. Za první poločas jsme měli vést 4:1. Jenže namísto toho jsme prohrávali, kdy nedorozumění v zadních řadách využil domácí útočník. Nadále vládla jakási lehkovážnost na obouch stranách, kupodivu více šancí jsme měli my. Ale prostě to nevyšlo.

Na koně jsme soupeře posadili sami. Po změně stran si snadný centr hodil do brány náš brankář a Vír trochu krutě vedl o dvě branky. Navíc se nám opět dařilo dostávat se do šancí a nehráli jsme vůbec zle. Naprostý konec přišel asi dvacet minut před koncem. Tomáš Beneš po druhé žluté musel do sprch. A za chvíli jsme inkasovali potřetí. I v této kritické chvíli jsme mohli skórovat. Ale i sami domácí kroutili hlavami nad množstvím spálených šancí. Naše mládí nedokázalo uklidnit hlavu a ani jednu příležitost jsme neproměnili. Vírsští hráči pak do naší zdecimované obrany udeřili počtvrté a další debakl je na světě.

Oproti předešlým zápasů jsme ale tenhle měli vyhrát, respektive neprohrát. Zatímco domácí krutě trestali chyby, my bychom gól nedali ani z brankové čáry.