image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vlachovice - Bohdalov B 1:2 (0:1)

Vlachovice - Bohdalov B 1:2 (0:1)Datum konání:
13.4.2014

Oproti minulému týdnu, kdy jsme bojovali proti vedoucímu týmu tabulky, k nám zavítal naopak ten poslední. Rezerva Bohdalova, které jsme měli co vracet, neboť dosud jedinou výhru měla proti nám. Bohužel jsme opět jejich bodové konto navýšili o tři body.

Těžko říci, čím to je, že nedokážeme porazit tabulkově horší tým, ale na našem malém hřišti se rozdíly výrazně srovnávají a o výsledku rozhoduje často bojovnost, náhoda, či jako dnes, nečekaný zásah ze strany rozhodčího. Každopádně byl první poločas víceméně bez větších šancí. Tak zatímco na naší straně hru kazily nakopávané pasy a nepřesná finální nahrávka, hosté byli mnohem nebezpečnější. Po jednom z mnoha centrů do vápna se krásně prosadil důraznou hlavičkou bohdalovský útočník a my prohrávali. I nadále jsme nebyli schopni držet míč a za první poločas jsme branku soupeře prakticky neohrozili.

Do druhé půle jsme ale vstoupili lépe. Po kratším tlaku se po důrazné hře podařilo zakončit Kamilu Krbkovi a bylo vyrovnáno. Navíc se dařilo držet míč daleko od brány a tím i tlačit na obranu hostů. Po dalších dvacet minut jsme byli lepší, po hříchu jsme se neprosadili. Snad by to i vyšlo později, ale pan rozhodčí nás, stejně jako na podzim v Bohdalově, ztrestal velepřísnou penaltou. Tu soupeř navíc s obrovským štěstím proměnil a my měli pouze čtvrthodinu na korekci výsledku. Nedařilo se ale proti staženým hostům vytvořit si větší šance, navíc jsme nechávali prostor pro jejich rychlé brejky. Jen zázrakem jsme neinkasovali potřetí.

Prohráli jsme 1:2. Smůlovatě a trochu nezaslouženě.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Hiesböck Tomáš 90      
Hamřík Jaromír 90      
Janošec Michal 90      
Krbek Kamil 70 1    
Lossgott Jan 90      
Kučera Robert 55      
Petr Karel 90      
Petr Miroslav 90      
Sláma Antonín 90      
Smejkal Radek 90   1  
Šandera Jan 74      
Nečas Jan 20      
Svoboda Ondřej 16      
Rous Jan 35   1