image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vír B - Vlachovice 3:0 (1:0)

Vír B - Vlachovice 3:0 (1:0)Datum konání:
19.4.2014

Bylo zřejmé, že do Víru nepojede nejsilnější sestava. Hrát v sobotu dopoledne není zcela tradiční termín. Tým se ale povedlo poskládat a my doufali v alespoň v bod.

V podzimní části jsme Víru darovali výhru neproměněnými šancemi, doma jsme měli vyhrát a podobně nás začal Vír mačkat v tomto zápase. Tak mdlý začátek nepamatuji. Asi dvacet minut jsme nebyli za polovinou. Nedařilo se nic, nahrávky, kombinace, útočná hra, prostě nic. Zuby nehty jsme odolávali útočným výpadům domácích a bylo těžko pochopitelné, jak dlouho jsme udrželi čisté konto. Asi po půlhodině se Jarda Hamřík připletl do obranných prací a lehce dezorientován připravil domácím míč před prázdnou bránu - 1:0 pro Vír. Poté jsme sice na chvíli dokázali soupeře dostat od naší brány a dá se říci, že jsme měli dva náznaky šance, ale domácí nás nadále převyšovali. Ke vší smůle dokázali zvýšit po trochu šťastné kombinaci prakticky se závěrečným hvizdem první půle. V té jsme propadli. Totálně. Kdyby to bylo 6:0, nebylo se čemu divit.

V druhé půli domácí lehce polevili, my se dostali více do hry a navíc byla vidět čím dál více slečna rozhodčí. Je zřejmé, jak těžké pro nás bylo prosadit se v útoku a paní slečna nás pramálo podporovala. Asi po hodině hry přišly dvě naše obrovské šance. Josef Petr ale nepotrestal minelu domácího brankáře a Jarda Lankaš v samostatném úniku trefil tyč. Asi by ten zápas byl zajímavější. Takto se jenom dohrával, Vír neproměnil penaltu a nakonec se prosadil dvě minuty před koncem po další malinké nepozornosti slečny rozhodčí.

Je paradox, že v zápase, kde jsme byli válcováni, jsme inkasovali dvakrát na úplném konci poločasů a ten první jsme připravili soupeři sami. Navíc nám ZOUFALE chybí střelec. V tabulce máme nejméně vstřelených branek.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Hamřík Jaromír 90      
Janošec Michal 90      
Lankaš Jaroslav 90      
Lossgott Jan 90      
Nečas Jan 80      
Petr Josef 90      
Petr Karel 90      
Rous Jan 60      
Smejkal Radek 90   1  
Šandera Jan 90      
Matuška Dan 10      
Svoboda Ondřej 30