Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vír B - Vlachovice 3:0 (1:0)

Vír B - Vlachovice 3:0 (1:0)

19.4.2014

Bylo zřejmé, že do Víru nepojede nejsilnější sestava. Hrát v sobotu dopoledne není zcela tradiční termín. Tým se ale povedlo poskládat a my doufali v alespoň v bod.

V podzimní části jsme Víru darovali výhru neproměněnými šancemi, doma jsme měli vyhrát a podobně nás začal Vír mačkat v tomto zápase. Tak mdlý začátek nepamatuji. Asi dvacet minut jsme nebyli za polovinou. Nedařilo se nic, nahrávky, kombinace, útočná hra, prostě nic. Zuby nehty jsme odolávali útočným výpadům domácích a bylo těžko pochopitelné, jak dlouho jsme udrželi čisté konto. Asi po půlhodině se Jarda Hamřík připletl do obranných prací a lehce dezorientován připravil domácím míč před prázdnou bránu - 1:0 pro Vír. Poté jsme sice na chvíli dokázali soupeře dostat od naší brány a dá se říci, že jsme měli dva náznaky šance, ale domácí nás nadále převyšovali. Ke vší smůle dokázali zvýšit po trochu šťastné kombinaci prakticky se závěrečným hvizdem první půle. V té jsme propadli. Totálně. Kdyby to bylo 6:0, nebylo se čemu divit.

V druhé půli domácí lehce polevili, my se dostali více do hry a navíc byla vidět čím dál více slečna rozhodčí. Je zřejmé, jak těžké pro nás bylo prosadit se v útoku a paní slečna nás pramálo podporovala. Asi po hodině hry přišly dvě naše obrovské šance. Josef Petr ale nepotrestal minelu domácího brankáře a Jarda Lankaš v samostatném úniku trefil tyč. Asi by ten zápas byl zajímavější. Takto se jenom dohrával, Vír neproměnil penaltu a nakonec se prosadil dvě minuty před koncem po další malinké nepozornosti slečny rozhodčí.

Je paradox, že v zápase, kde jsme byli válcováni, jsme inkasovali dvakrát na úplném konci poločasů a ten první jsme připravili soupeři sami. Navíc nám ZOUFALE chybí střelec. V tabulce máme nejméně vstřelených branek.