image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Polnička - Vlachovice 3:1 (1:1)

Polnička - Vlachovice 3:1 (1:1)Datum konání:
15.9.2013

Neumíme vyhrávat. Nevítězíme, když jsou šance a nejde to ani, když příležitosti nejsou. Dnes bohužel nastala varianta druhá.

Je hrozně cítit absence několika jedinců. Dnes jsme se sešli v sestavě, kdy chyběl někdo, kdo tvoří hru. Už od začátku zápasu jsme se prosazovali pouze bojovností a zarputilostí. Chyběla myšlenka, překvapení, rozehra. Polnička se také snažila, ale obraz hry také nějak nezvedla. Po několika náznacích šancí na obouch stranách se domácí po tečované střele prosadili a my prohrávali. Pak nastal náš totální útlum a jen štěstí a neschopnost soupeře zabránilo dalšímu gólu. Dokonalý šok pak připravil Tomáš Beneš, kdy nádherným projektilem srovnal těsně před půlí na 1:1.

Opět nám utekl začátek druhé půle. Po nedůrazném odehrání standardní situace se Polnička podruhé prosadila dorážkou odraženého míče. Nutno podotknout, že ani sám střelec do této chvíle neví, jak se mu přesný oblouček podařilo zahrát. Asi dvacet minut na to už to bylo 3:1. Druhá neubráněná standartka. Do konce jsme se už neprosadili, ale dokázali jsme i v- deseti zatlačit soupeře u jeho vápna. Ke vší smůle, kterou poslední dobou máme, jsme museli třikrát střídat kvůli zranění. A vzhledem ke dvěma střídajícím hráčům je jasné, že jsme asi dvacet minut dohrávali v deseti.

JEDNOU SE TO ZLOMÍ !!!

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Beneš Tomáš 90 1 1  
Hiesböck Tomáš 40      
Hamřík Jaromír 90      
Janošec Michal 90   1  
Krbek Kamil 90      
Lossgott Jan 90      
Petr Karel 90      
Růžička David 90      
Smejkal Radek 50      
Šandera Jan 90      
Nečas Jan 50      
Rous Jan 40   1