Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2013/14 > Vlachovice - Vír B 1:3 (1:1)

Vlachovice - Vír B 1:3 (1:1)

8.9.2013

Co dodat. Fotbal se hraje na góly a ty my asi dávat neumíme. Po zkratu v Bohdalově jsme podobně střelecky vybouchli i doma s Vírem. Dnes bylo ve Vlachovicích jasně vidět, co vše lze zahodit.

Vír se dostal do vedení asi po minutě hry. Výborný začátek. Pak se ale Vlachovice zvedly a začal festival neproměněných šancí. Neskutečné tutovky zůstaly nevyužity - kdybychom v půli vedli 4:1, nikdo by se nemohl divit. Nakonec se ujala pouze tečovaná střela Miroslava Petra a o poločase bylo 1:1.

Druhý část jsme nezvládli. Hostům se podařilo několikrát zaútočit a po chybách při bránění jsme během deseti minut prohrávali 1:3. A až do konce utkání jsme nebyli schopni s výsledkem nic udělat.

Zápas jsme si prohráli v prvním poločase. Pokud proměníme alespoň zlomek našich šancí, budeme vyhrávat. Zatím se tak neděje.