image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 1:2 (1:1)

Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 1:2 (1:1)Datum konání:
1.6.2013

Zápas o poslední místo v pralese. A my zase nic. Nula bodů. Takhle tragické jaro snad nepamatuji. Fakt, že prohráváme o gól je sice hezký, ale my si v žádném zápase nevytvoříme více než dvě šance. Náš fotbal nebaví. Nevím jak diváky, ale sám osobně jsem otrávený. Počet vstřelených branek tuto sezónu je 16. Strašně málo. Žádný tým nemá méně. Inkasovaných branek je jednou tolik. Zoufalý nepoměr.

Hráči Hamrů nebyli výrazně lepší, ale výhru si zasloužii. Svoji aktivitou a překvapivě větší fotbalovostí. Snažili se, bojovali. Naopak polovina našeho týmu hraje bez jiskry, sestavu mají prakticky všichni jistou, chybí bojovnost. A strašně moc chybí fotbalovost. Urputné, lopotné, bez nápadu. Nakopávané míče se ihned vracejí zpět a soupeř nás přehrává. Proti Hamrům jsme konec první půle hráli kombinačně a vstřelili jsme gól a byli chvíli lepší. Bohužel chvíli.

Vždy, když se nedaří, měli by pomoci silní jedinci. Namísto toho se náš tým rozkládá, hádá, shazuje, hráči končí kariéry. Noví hráči jaksi chodí-nechodí, hrají-nehrají.

Co dál? Tato sobota byla pro mě těžká. Za pár dní se na fcb objeví pár ostřejších slov. Pokud se něco nezmění, ...

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Janeba Jan 90      
Krejčí David 45      
Hamřík Jaromír 90      
Janošec Michal 90      
Lankaš Jaroslav 75      
Petr Karel 59      
Petr Miroslav 90 1    
Smejkal Radek 90      
Sláma Zbyněk 90      
Šandera Jan 90      
Beneš Tomáš 31      
Nečas Jan 15      
Rous Jan 45