image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Herálec B - Vlachovice 7:0 (3:0)

Herálec B - Vlachovice 7:0 (3:0)Datum konání:
9.6.2013

Blíží se konec působení Vlachovic v soutěži. Tedy alespoň pro tuto chvíli. Dnes jsem učinil pokus. Oproti jiným týdnům jsem neobvolával a nenaháněl hráče na zápas. A vůbec poprvé jsme nehráli kompletní. Dokonce nás dorazilo devět. Jasný důkaz toho, že v tuto dobu Vlachovice nechtějí soutěž hrát.

Ale k zápasu. Devět, vlastně osm statečných bojovalo v poli a nutno dodat, že odhodlání bylo veliké. Bohužel asi 50 vteřin. 1:0. Pak nastal čas srdnatého boje, i když se to zdálo nemožné, domácí brankař musel občas zasahovat. Logické vyústění poměru sil na hřišti vyústilo asi po půlhodině druhou brankou a v posledních vteřinách poločasu třetím zásahem.

Po obrátce našim hráčům ubývaly síly a Herálec se tlačil do zakončení. I v těchto chvílích jsme občas zahrozili a jednou soupeřův obránce zachraňoval stoprocentní šanci na brankové čáře. Pak už se to vezlo. Útok za útokem, šance za šancí. Skóre se zastavilo na konečných 7:0.

Rád bych dodal, že v Herálci jsme hráli asi na nejlepším hřišti, co pamatuji. Škoda, že jsme nemohli být rovnocennějším soupeřem. Velký dík všem, co odehráli zápas i v devíti lidech. Nejenže sklidili uznání za bojovnost, ale hlavně ušetřili 1000 Kč za případnou kontumaci.

Ti ostatní, co alespoň trochu mohli......to jsem si snad ani nezasloužil.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Krejčí David 90      
Janošec Michal 90      
Krbek Kamil 90      
Starý Stanislav 90      
Růžička David 90      
Petr Karel 90      
Petr Miroslav 90      
Rous Jan 90