Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2012/13 > Bohdalov B - Vlachovice 1:0 (1:0)

Bohdalov B - Vlachovice 1:0 (1:0)

25.5.2013

Zoufalost. Není jiný výraz, jak jsme se dnes prezentovali na půdě Bohdalova. Z fotbalového umění tu na naší straně scházelo snad úplně vše. Míče odskakovaly při zpracování, mezihra neexistovala, dlouhé nákopy neměly šanci na úspěch. A tak si domácí trpělivě počkali. Během první půle vytrvale dobývali naši bránu, až se jim to na konci poločasu povedlo.

Druhý poločas už Bohdalov padl do průměru hry také. My se alespoň trochu zvedli, ale mluvme jen o bojovnosti. Fotbal se v Bohdalově dnes moc nehrál. My k tomuto faktu přispěli měrou vrchovatou. Vždyť jsme prakticky nevystřelili na bránu. Soupeř se snažil, byl lepší a naprosto zaslouženě vyhrál 1:0.

A to je vše. Vlastně ne. Ke svému stému zápasu dnes nastoupil Zbyněk Sláma. Dobrá práce!