image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2011/12 > Vlachovice - Pohledec B 1:2 (0:2)

Vlachovice - Pohledec B 1:2 (0:2)Datum konání:
15.4.2012

Zoufalá situace a tragický přístup hráčů k tomuto zápasu zapříčinila fakt, že v derby s Pohledcem jsme místo o body bojovali o to, aby nás na zápas bylo alespoň 11. Povedlo se to asi čtvrthodinu před zápasem, ale jen ztěží lze mluvit o konsolidovaném týmu.

Na soupeři bylo jasně vidět, jak moc chce zvítězit. Velmi mladý tým nás převyšoval rychlostně a také kombinačně. My si dlouhou dobu nedokázali nahrát a minimálně půlhodinu jsme byli horší. Během této doby jsme také dvakrát inkasovali a prakticky ztratili zápas. První branka přišla po ztrátě míče a překvapivé střele, která zaskočila celo defenzivu, druhý gól padl po nedůslednosti obrany a naopak důrazu soupeřova útočníka. Jiné šance v podstatě nebyly. Pohledec občas hrozil, ale jeho šance končily před vápnem. Z naší strany stojí za zmínku střely z dálky a standardní situace, které nás nejvíce přibližovaly k vstřelení gólu. Bohužel bez úspěchu.

Druhý poločas už byl koukatelnější. I přes naši snahu na tom měl větší zásluhu Pohledec. Jeho akce byly nebezpečnější a hráči hostů si tvořili více šancí. I my se snažili, ale naše šance zdaleka nehrozily tolik, jak pohledecké. A přesto jsme to byli paradoxně my, kdo snížil. Po rychlém brejku snížil hlavou Miroslav Petr a my vycítili šanci. Bohužel to ale byli hosté, kdo mohl do otevřené obrany skórovat. Nikdo už ale neskóroval a my ztratili další body. Asi zaslouženě.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Janeba Jan 90      
Janošec Michal 90      
Krondráf Miroslav 90      
Petr Josef 90      
Petr Karel 90      
Petr Miroslav 90 1    
Ročárek Jiří 90      
Krbek Kamil 90      
Sláma Ladislav 90      
Šandera Jan 90