image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2011/12 > Radešínská Svratka B - Vlachovice 3:1 (1:1)

Radešínská Svratka B - Vlachovice 3:1 (1:1)Datum konání:
29.4.2012

V Radešínské Svratce se nám zoufale nedaří, málokdy tam bodujeme, navíc naše současná forma je na bodě mrazu. Utkání samotné bylo lehce ovlivněno silným větrem. Tan nám ale pomohl hned v druhé minutě, kdy si za obranu domácích zaběhl Honza Janeba a my rázem vedli. Pak ale místo toho, abychom podpory větru využili, jsme začali kazit a soupeř se dostával do sedla. Jejich velmi mladý tým kombinoval mnohem účiněji a začal se tlačit před naši bránu. A ke vší smůle i vyrovnal. Sice asi z metrového ofsajdu, ale svratecký pomezní si mávání šetřil až na druhou půli, kde nás několikrát velmi pohotově zastavil svým verdiktem. Abychom se ale jenom nevymlouvali. Měli jsme vstřeliještě minimálně další dvě branky, protože šance na to byly. První poločas skončil remízou, ale příležitostí bylo na obouch stranách poskrovnu.

Druhá půle nemohla začít hůře. Po minele brankáře strhli hráči Svratky vedení na svou stranu a začalo být zle. Hráli jsme proti větru, soupeř byl fotbalovější a nám se pramálo dařilo. Při vší smůle jsme ale dokázali několikrát zahrozit, branku jsme už ale nedali. Právě v době, kdy se mohlo vyrovnat, neudržel náš brankař střelu z dálky a druhou c´hrubkou věnoval domácím výhru. Utkání se potom už jenom dohrávalo.

Prohráli jsme 3:1, soupeři jsme ale body věnovali. Jeden gól padl z obsajdu, další dva po minelách brankáře. Jiné šance neměli. My měli příležitostí mnohem více, ale na jaře se prostě nedaři.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Beneš Tomáš 90      
Janeba Jan 90 1    
Janošec Michal 90      
Růžička David 90      
Nečas Jan 65      
Petr Josef 90      
Petr Karel 90      
Petr Miroslav 90      
Smejkal Radek 90      
Šandera Jan 90      
Krondráf Miroslav 25