Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2011/12 > Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 2:0 (2:0)

Vlachovice - Hamry nad Sázavou B 2:0 (2:0)

6.5.2012

Po několika zápasech se nám opět podařilo vyhrát. K tomu dopomohlo několik faktorů. Sešel se nám poměrně silný tým a Hamry navíc nehrály příliš dobře. Utkání jsme měli víceméně pod kontrolou, i když soupeř byl v určitých fázích lepší. Šance jsme si ale vytvářeli my. Nejprve se hostím dařilo odolávat, ale do přestávky se postupně prosadili Radek Smejkal hlavou a Miroslav Petr. A stoprocentních příležitostí bylo na další tři góly.

Druhý poločas se nesl spíše ve znamení udržení výsledku. Naši hráči se už nedokázali prosadit, a hráčům z Hamrů rychle docházely síly. I přes náznaky šancí jsme se dokázali probojovat ke kýženým třem bodům, které nám snad pomohou do dalších bojů.