image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2011/12 > Polnička - Vlachovice 0:1 (0:0)

Polnička - Vlachovice 0:1 (0:0)Datum konání:
13.5.2012

Hráči Polničky udělali velký pokrok oproti minulé sezóně, což potvrdili na podzim u nás remízou 3:3. Náš tým byl opět úplně jiný, než ten proti Hamrům, poprvé se v soutěžním zápase objevil Standa Starý a vedl si velmi dobře.

Polnička začala lépe. Asi po deseti minutách měla obrovskou šanci získat vedení, neuvěřitelně nás dvakrát zachránilo břevno. Pak už se hra přelévala a šance se víceméně střídaly na obouch stranách. Na naší straně dobře dvakrát pálil z pozice stopera Tomáš Beneš a pak Honza Janeba měl taky jasnou možnost skórovat. Domácí proti nám hrozili hlavně díky chybám, které naše defenziva produkovala. Do půlky ale už branka nepadla.

Druhý poločas už jsme drželi ve své moci. Když pomineme jednu brankovou příležitost soupeře, drželi jsme míč ve své moci a hráči Polničky už nebyli tak nebezpeční. Dost jim uškodilo střídání. Na naší straně svítí supertutová šance Míry Petra, ten ale kromě brankáře obstřelil i bránu. Ale za druhý poločas jsme si body zasloužili. Tím spíš, že ještě před zmiňovanými akcemi se dokázal důrazem prosadit Kamil Krbek a po hodině hry rozhodl zápas jediným gólem. A to jsme další šance zahazovali mnohdy špatným řešením před vápnem Polničky.

Vyhráli jsme i v kombinované sestavě, výkon měl do ideálu daleko, ale zatím to na soupeře stačilo. Co ale příště...

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Beneš Tomáš 90      
Janeba Jan 90      
Janošec Michal 90      
Růžička David 90      
Petr Josef 90      
Petr Karel 90      
Petr Miroslav 90      
Krbek Kamil 62 1    
Smejkal Radek 90   1  
Šandera Jan 76      
Mach Jindřich 14      
Starý Stanislav 28