Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2011/12 > Bohdalov B - Vlachovice 1:4 (0:2)

Bohdalov B - Vlachovice 1:4 (0:2)

22.10.2011

Poslední utkání podzimu jsme odehráli na hřišti nováčka - rezervního týmu Bohdalova. Pro nás úplně neznámý soupeř, ale vzhledem k nečekaně velkému počtu našich hráčů (hrálo se v sobotu), jsme sem přijeli pro výhru.

Začátek jasně napověděl, kdo by měl být v tomto zápase favoritem. I přes fakt, že domácí bojovali a chtěli hrát, jim až příliš chyběla kvalita. A to především v přechodu do ofenzívy. Navíc hodně kazili nahrávky a my se postupně dostávali do tempa. Naší hře maximálně vyhovovalo místní velké hřiště a po několika náznacích šancí jsme udeřili. Po čtvrthodině Bohdalov nepokryl nakrátko rozehraný roh a Miroslav Petr po centru ze strany hlavou strhl vedení na naši stranu. I nadále jsme byli výrazně lepší. Zanedlouho se po uvolnění Miroslava Petra prosadil zblízka Honza Janeba a bylo to o dva góly. Domácí se snažili, ale k ohrožení naší brány docházelo jenom sporadicky. Navíc my hráli opravdu dobře a dařila se nám kombinační hra. Další šance už zůstaly neproměněny, i když Honza Nečas zazdil tutovku.

V druhé půli jsme se báli tradičního útlumu, ale oproti všem předpokladům jsme zvýšili na tříbrankový rozdíl. Asi po pěti minutách druhého poločasu se podobně jako v první půli prosadil Honza Janeba a cesta ke třem bodům byla otevřena. Nebyli bychom to my, abychom si situaci nezkomplikovali. Soupeř totiž vůbec nesložil zbraně, zatímco my jsme přestali hrát. Bohdalov vycítil šanci a byl čím dál nebezpečnější. Asi v 70. minutě vyrobil náš gólman sérii chyb, po kterých domácí hráč neměl problém snížit na 3:1. Zdálo se, že budem mít velké problémy. Naštěstí nás tato branka probudila a zlepšená hra už soupeři nic nedovolila. Naopak jsme hrozili z brejků a jeden z nich proměnil Miroslav Petr.

Vyhráli jsme 4:1 a trochu litujeme, že je konec podzimu, protože poslední zápasy se nám herně poměrně vydařily.