image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2011/12 > Vlachovice - Bobrová B 3:2 (3:1)

Vlachovice - Bobrová B 3:2 (3:1)Datum konání:
16.10.2011

Po dvouch smůlovatých zápasech jsme chtěli konečně prolomit smůlu a naplno bodovat. Naše marodka se ale bohužel zdárně rozrůstá a neustále se nikdo neuzdravuje. V těchto zápasech se ukazuje, že velmi široký kádr před sezónou byl nezbytností.

Bobrová přijela s nízkým počtem hráčů, byli také doplněni mladými hráči. O slabém týmu ale nemohla být řeč, vždyť soupeř před zápasem figuroval na druhém místě tabulky. Nám se ale povedl první poločas. Po počáteční oťukávané překvapil po deseti minutách tečovanou střelou hostujícího brankáře Josef Petr a my rychle vedli. To s Bobrovou na chvíli zacvičilo a my se dostávali do dalších šancí. Bohužel to vypadalo, že smůla nás nechce opustit a my trefili břevno, tyč, spálili další dvě gólové šance a navíc Bobrová po chybě vyrovnala na 1:1. Nás to nepoložilo a do poločasu jsme přidali dvěma trefami Jiřího Ročárka další dva góly. Nutno dodat, že zaslouženě. Hosté kromě branky vůbec nebyli nebezpeční.

To se změnilo po obrátce. Nepochopitelně jsme přenechali aktivitu soupeři a ti postupně přebírali iniciativu. Nejprve územní a asi po hodině hry už jsme byli pod tlakem, ze kterého nám výrazně hrozil gól. I v těchto jsme mohli být nebezpeční, bohužel nám zoufale vázla přihrávka a jakýkoliv náznak šance jsme pohřbili vlastními chybami. Asi čtvrthodiny před konce propálil hostující hráč z vápna vše, co mu stálo v cestě a bylo to 3:2. V těchto chvílích se vracely myšlenky z předchozích zápasů a nutno dodat, že hráči Bobrové nevyrovnali jen vlastní vinou. Do konce zápasu si vypracovali minimálně tři čisté gólové šance, naštěstí pro nás ani jednu neproměnili.

Vyhráli jsme 3:2 a vzhledem k ostatním výsledkům v tomto kole nás může mrzet naše zkraty z posledních dvou zápasů. Mohli jsme figurovat na předních místech tabulky.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90      
Beneš Tomáš 90      
Janeba Jan 90      
Janošec Michal 90   1  
Krejčí David 90      
Růžička David 90      
Nečas Jan 55      
Petr Josef 90 1    
Ročárek Jiří 90 2    
Krbek Kamil 75      
Šandera Jan 90      
Petr Zdeněk 15      
Krondráf Miroslav 35