image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Jívoví - Vlachovice 2:0 (2:0)

Jívoví - Vlachovice 2:0 (2:0)Datum konání:
12.9.2010

 Další zápas, který jsme rozhodně neměli prohrát. Jívoví sice vyhrává, ale dnes jsme jim výhru darovali více, než kdykoliv jindy. Ale pěkně popořadě.

Začátek byl....děsivý. Asi pět minut jsme nebyli schopni vyvézt míč a soupeř nás mačkal. Naštěstí bez jakéhokoliv efektu. Postupně jsme se začali dostávat do zápasu a přicházely i šance. Občas vypomohl domácí brankář svou zdlouhavou rozehrávkou, ale ani nám střelecká pšenka nekvete. Ale alespoň dva góly měly být a bylo klidněji. Co se nepovedlo nám, povedlo se domácím. Po našich školáckých chybách vzadu jsme běheh pěti minut dvakrát inkasovali a zase jsme měli co dotahovat. Jívoví se dostalo na koně a do půlky nás mačkalo a my byli rádi, že jsme neinkasovali.

Po obrátce přišel místo tlaku malý šok. Patrik Sedláček oslabil náš tým červenou kartou a body se nám opět vzdálily. O to příjemnější překvapení potom připravili vlachovští fotbalisté. Žádný zanďour, žádná defenziva, ale aktivní hra a Jívoví se bálo o výsledek. Šance se střídaly na obouch stranách, v naší obraně vznikala okénka, domácí forvardi si už ale střelecké kopačky neobuli. Našim střelcům zase chybí pověstné střelecké štěstí. Jiskřička naděje svitla po červené kartě na domácí straně. Nedokázali jsme už ale více pozlobit, chyběly síly.

Prohráli jsme 2:0, ale dneska jsme opět měli bodovat. Hlavně výkon v druhé půli však byl.....přinejmenším slibný.

  minut gólů ŽK ČK
Petr Jan 90   1  
Janeba Jan 90      
Janošec Michal 82      
Sedláček Patrik 90   2 1
Petr Karel 90      
Petr Miroslav 90      
Petr Zdeněk 15      
Ročárek Jiří 90      
Růžička David 90      
Sláma Zbyněk 90      
Pustina Jiří 90      
Svoboda Petr st. 8      
Šustáček Radek 75