image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2010/11 > Vlachovice - Bobrová B 1:3 (0:1)

Vlachovice - Bobrová B 1:3 (0:1)Datum konání:
5.9.2010

Střelci našich branek:
73. min - vlastní 1:2

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Radek Smejkal, Karel Petr, Ladislav Sláma, Jan Šandera (46. David Růžička) - Michal Janošec (82. Radek Šustáček), Jiří Ročárek, Miroslav Petr, Jan Janeba - Karel Brusenbauch (59. Ladislav Sláma), Kamil Tatíček

Rozhodčí: Myška Roman

Těžko přetěžko se vyhrává zápas bez vstřelené branky. Tento ročník nás už netrápí nedostatek hráčů ale pláčeme nad produktivitou. Už ve Sněžném jsme prohráli střeleckou bídou, dnes tomu bylo nejinak.

Od začátku jsme chtěli hrát dopředu, bohužel náš přechod brzdily velké nepřesnosti. Pokusy o kombinační hru ztroskotávaly na finálních nahrávkách, takže se opět jednalo o náznaky šancí. V polovině prvního poločasu nám, na obě strany nepřesný sudí upřel penaltu, hosté šli do brejku, pomezní přehlédl ofsajd a prohrávali jsme 0:1. Po inkasované brance jsme se chtěli rychle vrátit do hry ale opět se budu opakovat, kde nás momentálně tlačí bota.

Ještě větší tlak jsme vyvinuli po obrátce. Bobrová se vůbec nedostávala do hry, bohužel ani ty nejvyloženější šance jsme nedali. Navíc jsme soupeři na zlatém podnose připravili druhý gól. Fatální selhání při rozehrávce a bylo 0:2. Ani to nás nepoložilo a Bobrová byla zatlačena zpět do defenzivy. A to tak důkladně, že si sama vstřelila vlastní gól. Vypadalo to na závěrečný tlak, místo toho přišla tečovaná střela hostujícího kapitána přesně k tyči a bylo to 1:3. Do konce zápasu jsme s výsledkem už nebyli schopni nic udělat.

Sice jsme prohráli 3:1, ale dnes vyloženě smůlovatě. Pan sudí nám totiž upřel regulérní branku a tyto maličkosti vyrovnané zápasy rozhodují. I přes střeleckou nemohoucnost jsme nehráli nejhůře. V Jívoví to všechno zlomíme.