image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Sněžné 3:1 (1:1)

Vlachovice - Sněžné 3:1 (1:1)Datum konání:
23.8.2009

Naše branky:
39. min - Radek Smejkal - 1:1
72. min - Miroslav Petr - 2:1 (PK)
83. min - Miroslav Petr - 3:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Ladislav Sláma, Miroslav Petr, Václav Stehlík, David Růžička - Radek Smejkal (86. Radek Šustáček), Jiří Pustina (46.Jiří Ročárek)

Sněžné, údajný outsider skupiny, se poslední roky ohromně zvedá. Hraje tam několik dobrých hráčů a duely s nimi jsou čím dál náročnější. To se potvrdilo i tentokrát.
Na malém hřišti se hosté prezentovali svojí typickou hrou nakopávaných balónů a ono to nějak dopadne. I díky tomu se na našm malém hřišti nehrál moc atraktivní fotbal. Ale abych byl přesnější, občas se jim povedla i kombinace a díky jedné z nich otevřeli hosté skóre zápasu. Předtím ještě měli několik slibných šancí, ty ale naštěstí zůstaly nevyužity. Teď přichází čas hodnocení naší hry. První poločas byl dost…špatný. Herně to vůbec nešlo. Snažili jsme tlačit hru na zem, ale scházela přesnost. Když jsme hráli na dlouhé míče, tak se nehrál fotbal. Byli jsme horší, soupeř měl šance, dal gól a proto vyrovnávací branka přišla více než vhod. Po rychlé, přímočaré akci se prosadil Radek Smejkal a bylo 1:1.

Dneska se povedlo střídání. Do druhé půlky přišel Jiří Ročárek a hru oživil. Sněžné postupně odpadalo, ale nás neustále brzdila nepřesná rozehrávka. Ale gól byl otázkou času. Nakonec jsme dostali možnost kopat penaltu a Miroslav Petr nepohrdl - 2:1. Sněžné se těžko zvedalo, jejich nejlepší hráč se vytáhl dopředu, tím nám poskytl místo na brejky a další šance. Vítězství nakonec potvrdil chvíli před koncem Miroslav Petr. Zvítězili jsme 3:1, byl to boj, ale 3 body jsou doma.