Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Bobrová B - Vlachovice 3:2 (1:0)

Bobrová B - Vlachovice 3:2 (1:0)

15.8.2009

Střelci našich branek:
50. min - Miroslav Petr - 1:1
67. min - Radek Smejkal - 2:1

Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Jan Janeba (20. Bohumil Filip, 65. Radek Smejkal), Miroslav Petr, Jiří Ročárek , Josef Petr - Radek Šustáček, Jiří Pustina

Bobrová není soupeř, který by se nedal porazit, ale doma má vždy v rezervě pár posil z A týmu a právě tento fakt dnes rozhodl. Nám chyběli tři klíčoví hráči, ale nutno říci, že za výkon v Bobrové se vůbec stydět nemusíme.

Utkání jsme začali dobře, domácí jsme vůbec k ničemu nepustili a plně kontrolovali hru. Postupně jsme se tlačili k bráně a přicházely i šance. Bohužel ani krásná rána Michala Janošce ani průnik Miroslava Petra neskončily gólem. Bobrová nijak nehrozila, šanci jí připravila až chyba obrany, ale domácí útočník s ní naložil hanebně. Co je platné, že hrajeme krásný fotbal (a to jsme dnes opravdu hráli), když pak zkolabujeme vzadu. Že se kopala penalta proti nám, budiž. Ale že se hostující tým gólově prosadí po třetí dorážce sám před brankářem, to rozum nebere. Školáckým zkratem jsme Bobrové věnovali vedení 1:0.

Druhý poločas jsme začali brilantně. Během dvaceti minut jsme otočili zápas, když se prosadil Miroslav Petr a střídající Radek Smejkal. A to nám ještě rozhodčí upřel jasnou penaltu, nedali jsme samostatný brejk a nedokázali jsme využít produktivitu Jirky Ročárka, který využíval své rychlosti a nachystal několik šancí. Asi dvacet minut před koncem nastal zlom. Našim hráčům docházely síly, naopak Bobrová nasadila čerstvé síly. A začalo to hořet. Několik šancí jsme přežili, ale chvíli před koncem jsme dvakrát inkasovali. A bylo po nadějích.

Prohráli jsme 3:2. Zápas se ale musel líbit. Dva zvraty ve skóre, šance na obouch stranách, poměrně atraktivní fotbal. Jenom jsme nevyhráli. Ale všichni hráči zaslouží za předvedený výkon pochvalu. Málokomu lze něco vytknout.