Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Počítky - Vlachovice 5:1 (3:1)

Počítky - Vlachovice 5:1 (3:1)

30.8.2009

Střelci našich branek:
15. min - Martin Hušek - 0:1

Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Radek Smejkal - David Růžička, Václav Stehlík, Jiří Ročárek , Martin Hušek (78. Bohumil Filip) - Miroslav Petr, Ladislav Sláma (68. Radek Šustáček)

Fotbal je hra kolektivní, většinou o výsledku rozhoduje týmová hra a spolupráce. V tomto zápase ta naše vypadala ze začátku fakt dobře. Ani se nechtělo věřit, jak lehce soupeře přehráváme, jak Hadji střílí první gól, jak zahazujeme několik vyložených šancí. Opravdu to bylo pěkné. V týmu ale rozhodují jednotlivci a bohužel negativně nás poznamenalo vyloučení Zbyňka Slámy. Najednou chyběl hráč vzadu na klíčovém postě. Počítky začaly hrozit svou největší zbraní - dlouhými auty. A absencí vysokého předstopera jsme se dostávali pod tlak. I v deseti jsme občas zahrozili, ale byli to domácí, kdo střílel góly. Do přestávky jsme třikrát inkasovali a obrat byl na světě.

I v druhé půli jsme hráli dobře, ale koncovka nás zóóoufale trápí. Počítky prvních dvacet minut v druhém poločase vůbec nehrozily, my naopak své šance pálili. Pak přišla dvě zaváhání v bráně a bylo 5:1. Dost krutý výsledek. Počítky těží z jediné situace - dlouhého autu. Herně vůbec nebyly lepší. Ale co nám je to platné, na to se nikdo neptá. Utrpěli jsme debakl a hotovo.