image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Rozsochy B 1:1 (1:0)

Vlachovice - Rozsochy B 1:1 (1:0)Datum konání:
25.4.2010

Střelci našich branek:
38. min - Miroslav Petr 1:0

Sestava Vlachovic:
Karel Brusenbauch (46. Martin Krejčí) - David Růžička, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Radek Smejkal (46.Ladislav Sláma) - Jan Petr, Miroslav Petr, Patrik Sedláček, Jan Janeba (65. Radek Šustáček) - Jiří Pustina, Josef Gabriel

Krásné slunečné počasí provázelo tento víkend. Proti Rozsochám jsme chtěli přerušit dlouhou sérii bez výhry. Soupeř se ale ukázal jako velmi silný protivník.

Hned od začátku se na nás valil jeden útok za druhým, hosté hráli velmi aktivně, často stříleli a občas jen štěstí nás uchránilo od inkasované branky. My se dopředu moc nedostávali. Nedokázali jsme udržet míč a často jsme Rozsochám nabízeli šance. Terén byl těžký, tvrdý a hrbolatý, ale s tímto faktem se lépe vyrovnával soupeř. Po dvaceti minutách jsme začali hru vyrovnávat, ale neustále jsme byli horší. Jako blesk z čistého nebe přišla branka na druhé straně. Po nepřímém kopu nádherně strefil Miroslav Petr.

Po obrátce přišla dvě vynucená střídání, ale Rozsochy paradoxně polevily. Už to nebyl takový tlak, už se nám dýchalo lépe. A přicházely i náznaky šancí. To hosté přestaly hrozit. Žádná velká šance už nepřišla. Zápas se proměnil v tuhý boj a vypadalo to, že si tři body vyválčíme. Asi deset minut před koncem přišla zlomová situace. Patrik Sedláček neproměnil tutovku, chvíli na to po ztrátě míče vyrovnal soupeřův nejnebezpečnější hráč krásnou střelou z vápna. Klasické nedáš dostaneš. Nutno dodat, že i po této sprše jsme měli možnost na vstřelení gólu, bohužel bez efektu.

Remíza 1:1 je asi spravedlivá, i když hlavně za první půlku můžeme být s bodem spokojeni