Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Počítky 2:3 (2:0)

Vlachovice - Počítky 2:3 (2:0)

11.4.2010

Střelci našich branek:
24. min - Miroslav Petr 1:0
30. min - Kamil Tatíček 2:0

Karel Brusenbauch - Jan Šandera, Karel Petr, Václav Stehlík, Jan Petr - Jan Janeba, Miroslav Petr, Jiří Pustina (80.Zbyněk Sláma), Jiří Ročárek - Kamil Tatíček (31.Michal Janošec)

Počítky je soupeř, se kterým se těžko získávájí body. Vede tabulku, chce postoupit a má velmi dobrý kádr. My díky rozšíření týmu nemáme zatím problémy ani s nečekanými absencemi a pokud tento stav vydrží, můžeme se opět vrátit do stavu "konkurenceschopní".

A Počítky tento fakt prověřil dokonale. Trochu problémů nám nadělala pozměněná delegace, kdy přijel u nás ne moc oblíbený rozhodčí Mareš. Na lavičce tak zůstal ze zištných důvodů klíčový obránce Zbyněk Sláma. Ale i tak to zpočátku nevypadalo, že hraje první s předposledním. Hosté se vůbec k ničemu nedostali, jejich útočníci se neprosazovali a spíše my byli nebezpečnější. Po prvním neproměněné šanci jsme udeřili po odražené střele dorážel Miroslav Petr.Chvíli na to po rychlém brejku zvýšil Kamil Tatíček. Bohužel se zranil a musel střídat. To se ukázalo jako rozhodující moment utkání, protože Kamil výrazně větral obranu hostů. Hráči Počítek začali ke konci poločasu přebírat iniciativu a my odolali jen s notnou dávkou štěstí.

Bylo více než žádoucí co nejdéle slibný náskok udržet. To se ale začalo hroutit po deseti minutách druhého poločasu. Počítkám stačilo deset minut na otočení výsledku. Nejsmutnější je fakt, že i přes jejich převahu jsme jim branky darovali vlastními chybami. Po hodině hry byl dokonán obrat, my prohrávali a nejsmutnější je, že jsme vůbec nic, čím bychom soupeře potrápili, nevymysleli. Hosté si hlídali těsné vedení a nedopustilo žádnou komplikaci.

Před zápasem bychom asi s výsledkem ,vzhledem k postavení v tabulce, zklamaní nebyli, ale po průběhu jsme alespoň bod uhrát měli.