image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Sněžné 1:1 (0:0)

Vlachovice - Sněžné 1:1 (0:0)Datum konání:
4.4.2010

Střelci našich branek:
82. min - Jan Petr - 1:1

Sestava Vlachovic:
Martin Krejčí  - Jan Šandera (74. Jan Petr), Václav Stehlík, Zbyněk Sláma, David Růžička - Jan Janeba (45. Radek Smejkal), Miroslav Petr, Patrik Sedláček, Michal Janošec - Kamil Tatíček,, Jiří Pustina (60. Miroslav Krondráf)

Zemětřesení v kádru změnilo od základu vlachovskou sestavu. Po ostudném podzimu už není na co čekat. Přes zimu přišlo a přijde do našeho týmu několik posil a vše by mělo vést k výsledkovému a hlavně výkonostnímu probuzení. První test mělo být Sněžné. Všechny posily se v zápase představily, ale asi není možné čekat zázraky hned od prvních kol.

Sněžné je velmi nepříjemný soupeř založený na hře jednoho hráče. Jejich nejlepší hráč už dlohodobě táhne tým a bohužel i tentokrát dorazil na vlachovské kolbiště. Samotná hra našeho dnešního soupeře postrádá jakékoli prvky fotbalovosti. Nakopávané míče na náhodu, ze kterých se rodí gólové šance. A hlavně destukce. Na našem malém hřišti je o to zřetelnější. Je pochopitelné, že důraz je nezbytný. Ale proč riskovat zdraví. Ale zpět k průběhu. První poločas byl přehlídkou nepřesných přihrávek s minimem šancí. Ale ty gólové jsme měli my. Bohužel bez gólového vyjádření.

Po obrátce byl průběh velmi podobný. Čekalo se na branku. Postupně jsme se začali dostávat do šancí a ne malých. Kamil Taítček, naše nová akvizice, se zastřeloval celý zápas a bohužel mu několik šancí nestačilo k vstřelení branky. To soupeř si hrál svoje kopni a běž a jeden z výkopů proměnil ve vedoucí branku soupeřův útočník. Byli jsme v útlumu a Sněžné mohlo navyšovat skóre. Vyšlo nám střídání. Když už se zápas chýlil k nespravedlivé prohře, prosadil se po standardní situaci Jan Petr a vyrovnal. Do konce se už vůbec nic nekonalo.

Trochu smůlovatě se remizovalo. Ale několik kladů by se našlo. Především hra defenzívy, která nenechala výrazně se prosadit sněženskému špílmachrovi a pak i fakt, že na střídání bylo šest střídajících. Neuvěřitelné