image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Věchnov - Vlachovice 8:0 (4:0)

Věchnov - Vlachovice 8:0 (4:0)Datum konání:
2.5.2010

Naše branky:

Sestava Vlachovic:
Martin Krejčí - David Růžička, Karel Petr, Jan Petr, Michal Janošec - Jan Janeba (62. Radek Šustáček), Miroslav Petr, Patrik Sedláček, Miroslav Krondráf - Jiří Ročárek, Josef Gabriel

Není nad to udělat si v neděli pěkné odpoledne. Zahrát si fotbal, udělat si žízeň, pokecat o zápase. Základní předpoklad pro tuto formuli je ale odehrát jiný výsledek než my ve Věchnově.

Stalo se přesně to, co se očekávalo. Po počátečních návalech se na zápas dostavilo pouze 12 schopných lidí, z toho dva na hranici zranění, dva po 10km běžeckém závodě a o dalších prohřešcích radši bez komentáře. Jeli jsme do Věchnova, kde hrají o postup (moc jim to přejeme), hrají opravdu dobře a ještě mají v zádech někdy až fanatické diváky. Vyhlídky nic moc.

A tentokrát se k faktorům výše zmíněným přidal i jeden zásadní - individuální chyby. Rozhodně tady nebudu pitvat jednotlivé situace a selhání, ale bylo jich moc. Věchnov na nás vlétl velmi razantně. My ale dvacet minut odolávali poměrně s přehledem. Pak přišel první zkrat. Utrhla se tím lavina, která skončila v poločase na čtyrech inkasovaných gólech.

Druhá půle byla bohužel podobným obrazem té první. Věchnov byl sice výrazně lepší, ale my mu servírovali jeden gól za druhým. Jestli si domácí museli vypracovat dva góly, tak je to hodně. Vše ostatní jsme zařizovali my.

Konečné skóre 8:0 je trapné. Nejhorší výsledek v historii FC. A proč k tomu došlo. Pomineme-li zranění tří klíčových hráčů, další tři si raději udělají odpoledne nefotbalové (proč ne). Absence 7-8 lidí je pro nás klíčová a je o to více smutné, že polovina z nich mohla v neděli pomoci. Bohužel.

Další kolo je v neděli v 10.30 v Herálci. Jen aby si naši hráči zase mohli zařídit aktivity na tuto dobu. Málokdy jsem byl z fotbalu tak otrávený. A vůbec ne ze hry, to až na druhém místě.