Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Rozsochy B 0:3 (0:1)

Vlachovice - Rozsochy B 0:3 (0:1)

13.9.2009

Naše branky:

Karel Brusenbauch - Jan Šandera, Karel Petr, Jan Petr, Michal Janošec - Jan Janeba, Jiří Ročárek, Václav Stehlík, David Růžička - Radek Šustáček, Zdeněk Petr (46.Miroslav Krondráf)

Boj o poslední příčky tabulky nám mohl pomoci zvednout se, ale to by nám nesmělo chybět tolik hráčů. Není to výmluva, protože se poslední dobou stává pravidlem, že dva zápasy po sobě hraje polovina hráčů jiných než předešlý. Za těchto podmínek absolutně není šance konkurovat nikomu, navíc nám zoufale chybí střelec.
Mladíci z Rozsoch nám názorně ukázali, jak moc chybí generace teenagerů. Celý tým měl průměr snad 20 let, ale jejich snaha a bojovnost jasně válcovala naši špatnou hru. Už od začátku si vytvářeli šance a gól visel ve vzduchu. To my nebyli schopni za celý zápas pořádně vystřelit a občas jsme zahrozili ze standardní situace. V prvním poločase jsme i inkasovali. Nedorozumění v obraně ztrestal hostující útočník a bylo to 0:1.

Druhou půli jsme místo tlaku přestali hrát úplně. Kazili jsme nahrávky, utápěli v kličkách, ztráceli míče, to se všechno v kontrastu s několika málo podařenými akcemi ukázalo jako zoufalé nedostatečné. Nadšeně bojující omladina nám pak zasadila dva údery a bylo vymalováno.
Vypadá to, že se letos budeme pohybovat ve spodních patrech pralesních. Ale každá voda jednou steče dolů……