image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Věchnov - Vlachovice 5:0 (1:0)

Věchnov - Vlachovice 5:0 (1:0)

Datum konání:
20.9.2009

Střelci našich branek:

Sestava:
Karel Brusenbauch - Petr Svoboda (52. Ladislav Sláma), Karel Petr, Jan Petr, Jan Šandera - David Růžička, Jiří Ročárek, Miroslav Petr, Michal Janošec - Miroslav Krondráf, Radek Šustáček

Ve Věchnově se nám občas zadařilo uhrát překvapivý výsledek. Ale mizérie našeho týmu má bohužel vzestupnou tendenci a my přestáváme být schopni konkurovat soupeřům. Nejde nám nic. Prvním problémem je přístup. Dalším fyzická kondice a nakonec složení, ve kterém jezdíme hrát. Není nás zase tak málo, ale zbytečné tresty, delší či kratší zranění či náhlé absence nám nedovolí postavit pět až šest hráčů základní sestavy. A to je prostě strašně moc.
Poslední výsledky bohužel odpovídají kvalitativnímu složení týmu, dnes jsme bohužel bouchli i z bojovnosti. Začátek byl poměrně slibný, Věchnov se nemohl prosadit, my naopak hrozili z útoků, ale tradičně nás ničila finální nahrávka. Ale dozadu to bylo dobré. Bohužel jsme inkasovali těsně před půlí a Věchnov se uklidnil.
Totální zkáza přišla po minutě druhé půle. Kolaps ve hře dozadu a gól na 2:0 určil ráz zápasu. Začali jsme kupit chyby, hrát nedůrazně a domácí trestali. Postupně nám nasázeli další tři branky bylo po zápase. Logicky pak polevili a my si vytvořili několik gólových šancí. Ani jedna ale nedopadla a my už třetí zápas nedali gól. Zoufalá situace. Alespoň že ty kabiny se daří.