image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Bobrová B 1:2 (0:1)

Vlachovice - Bobrová B 1:2 (0:1)Datum konání:
16.5.2010

Naše branky:
52. Josef Gabriel - 1:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr,Zbyněk Sláma, Ladislav Sláma - Jan Janeba, Miroslav Petr, Jiří Ročárek, Miroslav Krondráf  (72. Jindřich Mach) -  Josef Gabriel, Zdeněk Petr (55. Julius Janeba)

 Zápas o krále pralesu jsme bohužel opět nezvládli. Souboj o poslední místo byl opět ovlivněn naší zoufalou produktivitou ale hlavně nehoráznou smůlou.

Počasí v den zápasu bylo hodně nefotbalové. Silný vítr, zima, slabý déšť. Navíc fakt, že hrály poslední dva týmy tabulky nesliboval žádný oslnivý zážitek. Ale nestalo se. Oba týmy si vytvářely poměrně dost šancí a oba týmy chtěly hrát fotbal. Bobrová se prezentovala hlavně střelami z dálky, my se snažili kombinovat. První velkou šanci měli naši hráči, kdy Miroslav Krondráf  trefil naši první tyčku. Hosté potom udeřili po rychlém brejku a bylo 0:1. Do poločasu jsme ještě přitlačili ale výsledkem bylo pouze nastřelené břevno.

Protože jsme první půlku hráli proti větru, chtěli jsme hned po obrátce zatlačit. To vyšlo. Ale ta zoufalá koncovka. Po několika spálených šancích se konečně prosadil Pepa Gabriel. Tlačili jsme dál. Paradoxně v době největšího tlaku jsme hloupě inkasovali. Budiž všem hráčům ke cti, že utkání nezabalili. Další šance, či alespoň jejich náznaky, mohly zápas přinejmenším vyrovnat. Proti se ale postavila branková konstrukce. Tu jsme trefili ještě třikrát. Do otevřené obrany pak Bobrová podnikala velmi nebezpečné výpady, které několikrát volaly po třetím gólu.

Zase jsme prohráli, ale dnešní zápas nám ukázal, kde nás tlačí bota. Zoufale postrádáme koncového utočníka. Fakt, že trefíme pětkrát tyčku nebo břevno sice zavání smůlou, ale bylo dalších pět situací, které měly brankou určitě skončit. A také jsme se dopracovali na samé dno pralesa.