Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Věchnov 2:4 (1:2)

Vlachovice - Věchnov 2:4 (1:2)

21.5.2010

Naše branky:
35. min - Miroslav Petr - 1:1 (PK)
72. min - Miroslav Petr - 2:4

Karel Brusenbauch - Jan Šandera, Karel Petr, Václav Stehlík, Jan Petr - Patrik Sedláček, Miroslav Petr, Jiří Rořárek, Radek Šustáček - Zbyněk Sláma, Zdeněk Petr (65. David Růžička)

Rozjetý Věchnov nevěstil nic dobrého. Alespoň se do sestavy vrátili první zranění a alespoň trochu jsme tím posílili. Věchnov má ale momentálně asi nejlepší formu a za poslední dva zápasy nastřílel skoro dvacet gólů. My byli bohužel jedna z obětí.

Od samého začátku nás hosté přitlačili. Měli šance a přehrávali nás. Asi po deseti minutách prošel věchnovský hráč přes půl hřiště a nezištně otevřel skóre. Pak jsme chvíli hráli i my. Otvíraly se náznaky šancí, hlavně po chybách věchnovské obrany. Jednu z nich využil Miroslav Petr, když proměnil pokutový kop. Soupeř znejistěl a jeho hřáči začali kupit nepřesnosti. Ke škodě se jim ale také podařilo vstřelit branku. Po chybě v defenzivě to bylo 1:2. Těsně před poločasem začala spanilá jízda pána v černém. Po přísné penaltě (Věchnovu velmi podobnou neodpískal) mohli jít hosté do dvougólového vedení. Naštěstí pohrdli.

Začátky druhých poločasů jsou naše noční můry. Tentokrát jsme udrželi stejný stav déle. Pak opět mladý pán rozhodčí z velké dálky neviděl faul v našem vápně a Věchnov zvýšil. Chvíli na to už bylo 4:1 po rychlém brejku hostů a bylo po zápase. Jiskřičku naděje vykřesal Miroslav Petr svou druhou trefou, ale víc se toho neudálo. Vlastně ano. Jedna červená karta, ale to by bylo té kritiky na jednoho pána asi moc.

Dneska jsme neprohráli kvůli rozhodčímu, Věchnov je prostě lepší, ale už podruhé v této sezóně (Herálec B) se mladí kluci rozhodčí rozhodli, že budou trápit Vlachovice. Chápu, že se zápas nepovede, že se nedaří, ale tolik chyb ne jedné straně. Věchnov by nás porazil i bez pomoci pana rozhodčího, my si akorát zkazili neděli.