Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Sněžné - Vlachovice 0:3 (0:1)

Sněžné - Vlachovice 0:3 (0:1)

11.10.2009

Naše branky:
36. min - Jan Janeba- 0:1
62. min - Miroslav Petr - 0:2
71. min - Jiří Pustina - 0:3

Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Ladislav Sláma, Václav Stehlík, David Růžička, Jan Janeba (50. Jiří Ročárek) - Miroslav Petr , Jiří Pustina (75. Radek Šustáček)

Hlavní předpoklad splněn. Začali jsme se scházet. Už druhý zápas byli čtyři lidé na střídání a na hře to je znát. Sněžné je nepříjemný soupeř, dost těžko se proti němu prosazuje, ale nám se tentokrát dařilo. Od začátku jsme přebrali iniciativu a soupeře jsme zatlačili. Přicházeli i šance, ne veliké, ale přece. Asi po dvaceti minutách ale přišel útlum a Sněžné začalo být nepříjemné. Zatlačilo nás a gól visel ve vzduchu. Všechno jsme ale přečkali a těsně před půlí zmrazil domácí nečekaným úderem Honza Janeba.

Druhý poločas už byl plně v naší režii. Na začátku jsme sice inkasovali gól, ale ten pro ofsajd neplatil. Pak už to bylo na jednu bránu. Sněžné už nestačilo, naopak my hráli velmi dobře a šance se hromadili. Druhou branku vstřelil rybičkou Miroslav Petr a domácí dorazil po krásné kombinaci do prázdné brány Jiří Pustina. Ve zbytku zápasu jsme už drželi výsledek.
Po dlouhé době jsme Sněžné vyloženě přehráli. Scházejme se dál, ostatní přijde samo.