Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Rozsochy B - Vlachovice 4:1 (1:0)

Rozsochy B - Vlachovice 4:1 (1:0)

30.10.2009

Naše branky:
49. min - Miroslav Petr 1:1

Radek Smejkal - Jan Šandera, Karel Petr, Jan Petr, Petr Svoboda - Michal Janošec , Miroslav Petr, Václav Stehlík, Radek Šustáček - Jiří Pustina, Zdeněk Petr

Jak proměnlivo dokáže někdy ve fotbale být. Po třech týdnech volna a po dvou vyhraných zápasech přišlo maličké vystřízlivění. Šest hráčů, kteří by hráli v základu, na zápas proti Rozsochám nejelo a karty tím byly jasně rozdány. V jedenácti lidech jsme si proti mladíkům z Rozsoch posílených hráči A týmu nejeli udělat ostudu.
A docela se dařilo. První půli jsme dlouho odolávali a soupeř měl problémy sám se sebou. My se spoléhali na brejky, ale mnohokrát chyběla finální nahrávka. Asi po dvaceti minutách se domácí začali prosazovat důrazněji a my začali mít problémy. Všechny jejich šance se ale podařilo zažehnat a my první půli přežili s nulou na kontě.

Co se dařilo první půli, druhou už tolik ne. Hned po dvou minutách jsme inkasovali a vypadalo to nedobře. Doposud jsme si nevytvořili žádnou šanci a síly ubývaly. Ale jakoby nás ten gól nakopl. První obrovskou šanci ještě vychytal domácí brnkař, ale druhou už Miroslav Petr proměnil a bylo vyrovnáno. Rozsochy lehce znervózněly a my mohli přidat další gól. Naše třetí šance ale dopadle stejně jako první. Obraz hry se postupně dostával do normálu, domácí hráli, my bránili. Asi po hodině hry jsme podruhé inkasovali. I přes notný úbytek sil jsme mohli neustále vstřelit branku, ale nedařilo se nám přecházet dopředu. Naprostý konec nastal v 80. minutě, kdy musel pod sprchy Václav Stehlík a domácí z přímého kopu vstřelili třetí gól. Asi pět minut nato nás úplně dorazili čtvrtou brankou a my potom byli rádi za konečný hvizd.
Prohra nikoho nepotěší, ale dneska si vlachovská sestava zaslouží pochvalu. Velká bojovnost nám dlouho dávala šanci na dobrý výsledek. Když porovnám výkony ve Věchnově (5:0) a tady (4:1) - nebe a dudy.