image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2009/10 > Vlachovice - Bobrová B 5:1 (3:0)

Vlachovice - Bobrová B 5:1 (3:0)

Datum konání:
4.10.2009

Střelci našich branek:
25. min - Miroslav Petr - 1:0
32. min - Jiří Pustina - 2:0
38. min - Miroslav Petr - 3:0
50. min - Jan Janeba - 4:0
83. min - Michal Janošec - 5:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Petr Svoboda (72. Jan Šandera), Václav Stehlík, Zbyněk Sláma, Michal Janošec - Jan Janeba (61. Radek Šustáček), David Růžička, Radek Smejkal , Ladislav Sláma - Miroslav Petr, Jiří Pustina (55. Zdeněk Petr)

Stalo se něco neuvěřitelného. Na zápas bylo dost lidí. Vrátili se všichni hříšníci a zranění a hned to bylo znát. Je pravda, že Bobrová v deseti lidech jen těžko mohla pomýšlet na body, ale nám to pomohlo k bodům. Hned od začátku bylo jasné, kdo bude tahat za delší konec. Hosté sice sympaticky bojovali, měli i šance, ale postupně jim ubývaly síly a přestali stíhat. Naše hra nebyla vůbec ideální, ale na vlachovském hřišti lze těžko čekat zázraky. První gól vstřelil po samostatném průniku Miroslav Petr, Jiří Pustina zvýšil a do poločasu ještě uklidnil tým druhou trefou Miroslav Petr.

Po obrátce jsme naštěstí nepolevili a krátce na to přidal čtvrtou branku Jan Janeba. Útlum přišel až teď. Srdnatě bojující hosté nás lehce zatlačili a povedlo se jim i skórovat. Druhá půle už byla celkově horší. My výsledek udržovali, Bobrová se kromě gólu nedokázala prosadit. Poslední branku vstřelil chvíli před koncem Michal Janošec a my po dlouhé době získali tři body.