image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Herálec B - Vlachovice 3:1 (2:0)

Herálec B - Vlachovice 3:1 (2:0)Datum konání:
8.5.2009

Střelci našich branek:
65. min - Miroslav Petr 2:1

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Petr Svoboda, Michal Janošec (46. Milan Petr) - Radek Šustáček, Miroslav Petr, David Růžička, Jan Janeba - Josef Petr, Jiří Ročárek

S kým jiným, než s aktuálně posledním týmem, jsme měli obrátit naši neúspěšnou sérii porážek. Jenže nám v cestě stály dva faktory. První byla klasicky zoufalá situce se složením týmu (celý druhý poločas hrál Milan Petr - 62 let) a ten druhý byla výpomoc hráčů A týmu Herálce.
Opět nám zle nevyšel začátek a po dvaceti minutách jsme opět prohrávali 2:0. A opět řada šancí domácích zůstala nevyužita. Velkou kaňkou bylo ošklivé zranění heráleckého útočníka. I když se diváci dost zlobili na našeho hráče, tak ten souboj byl nezaviněný a nešťastný. Rozhodně přejeme postiženému brzké uzdravení. První půlku ještě zpestřil prudký déšť, který příjemně osvěžil a hlavně povrch díky němu pěkně “jezdil”.
Takže v druhé půli bylo možno rozjet kombinační hru a Herálečtí si chvílemi nesáhli na balón. A přišlo i snížení. Po chybě stopera se prosadil Miroslav Petr. Místo dalšího tlaku ale přišla minela vzadu a jiskřička naděje byla rázně zfouknua. Snažili jsme se i nadále, ale s výsledkem jsme už nic neudělali. Může být ještě hůř?