Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Počítky - Vlachovice 3:1 (1:0)

Počítky - Vlachovice 3:1 (1:0)

3.5.2009

Střelci našich branek:
82. min - Michal Janošec 3:1

Jan Petr - David Růžička, Karel Petr, Petr Svoboda, Michal Janošec - Radek Šustáček, Miroslav Petr, Martin Hušek, Jan Janeba - Miroslav Krondráf, David Pařil

Zdálo se, že letošní jaro nebude s hráči problém, ale ani šest lidí navíc nějak nestačí. Drží se nás neuvěřitelná smůla, je nás žalostně málo, a tak jsme v Počítkách přivítali nováčka - Davida Pařila. V této nelehké situaci jsme cestovali do Počítek, aktuálně nejlepšího týmu soutěže.
Domácí byli jasní favorité, jejich ofenzivní síla je obrovská, tedy přesný opak našeho týmu. Celý poločas jsme byli pod vytrvalým tlakem a jen díky štěstí jsme inkasovali pouze jednou. Dopředu to jaksi nešlo, naše tragická hra s míčem nás jaksi sráží do kolen.
Po změně ale přišla sprcha. Během deseti minut jsme dvakrát inkasovali a bylo po nadějích. Celý druhý poločas se jenom dohrával. Nutno podotknou, že jsme si také nějakou šanci vytvořili, ale gólově se prosadil až deset minut před koncem Michal Janošec po zaváhání domácího gólmana. Prohráli jsme s Počítkama 3:1 a krize se prohlubuje.