Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2008/09 > Herálec B - Vlachovice 0:1 (0:1)

Herálec B - Vlachovice 0:1 (0:1)

10.5.2009

Střelci našich branek:
35. min - Josef Petr 0:1

Jan Petr - Jan Šandera, Karel Petr, Petr Svoboda, Radek Smejkal - Radek Šustáček (75. Josef Svoboda), Miroslav Petr, Martin Hušek, David Růžička - Josef Petr, Jiří Ročárek (85. Milan Petr)

Lehce koriózní situace nastala tento víkend, kdy jsme během tří dnů dvakrát potkali tým Herálce. Mizérie s počtem lidí pokračuje, ale snad se situace otočí. První poločas jsme tentokrát udrželi čisté konto, ale stálo při nás několikrát štěstí. Hlavně výkon Davida Růžička směrem dozadu nám zachránil dneska tři body. My postupně začali hrozit a přicházely i šance. A přišly i střely. Po několika zápasech jsme měli víc jak jednu střelu na bránu. A dali jsme i vedoucí gól. Po krásné individuální akci se prosadil Josef Petr.
Druhá půle velmi vyrovnaná šance měly oba týmy, my ale větší. Oby týmy nastřelily brankovou konstrukci. Každopádně jsme dokázali vydržet a po dlouhé sérii 4 zápasů vyhráli. Jestli to byl je výkřik, či konečně přichází obrat, se ukáže v sobotu v Bobrové.