image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Strážek B 5:0 (2:0)

Vlachovice - Strážek B 5:0 (2:0)

Datum konání:
7.10.2007

Střelci našich branek:
30. min - Zdeněk Petr 1:0
42. min - Martin Hušek 2:0
55. min - Zdeněk Petr 3:0
65. min - Martin Hušek 4:0
80. min - Miroslav Petr 5:0

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Karel Petr (68. Ladislav Sláma), Radek Smejkal, Zbyněk Sláma, Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr, Martin Hušek (62. Petr Svoboda), Jiří Ročárek (53. Radek Šustáček) - Josef Gabriel, Zdeněk Petr

Po výhře v Bobrové jsme nutně potřebovali potvrdit body doma se Strážkem. Ten se totiž nachází ve spodních patrech tabulky a tak by byla ztráta dost bolestivá. Soupeř navíc dorazil ve značně omlazené sestavě a vypadalo to na snadný zápas.
Bohužel jsme si ho začali komplikovat sami. A tradiční bolest se jmenovala koncovka. Strážečtí mladíci sice bojovali statečně, ale trochu jim chyběly zkušenosti a během první půle naši branku vůbec neohrozili. To se o nás říci nedá. Stereotypní statická hra dlouho držela naděje hostů a proměňování šancí už ani nestojí za řeč. Až po půlhodině a po několika zhozených tutovkách se po standardní situaci dostal míč šťastně ke Zdeňkovi Petrovi a ten se nemýlil. A na konci poločasu po rychlé a přímočaré akci zvýšil Martin Hušek na 2:0.
Zlepšení hry bohužel nepřicházelo ani po obrátce a Strážek začal kousat. Výsledkem míného tlaku byla nastřená tyč. A paradoxně chvíli na to dal Zdeněk Petr na 3:0. Pak už se kvalita hry moc nezvyšovala. Hosté nechtěli dostat více gólů a Vlachovice se trápily. Čtvrtý gól tak přidal střelou z dálky Martin Hušek. Byla to ale jeho poslední příjemná chvíle v nedělním odpoledni. Nešťastný odkop Zbyňka Slámy ho chvíli nato trefil bohužel přesně na obličej. A jelikož Havran do něj dal veškerou svou sílu, skončil Hadji na chirurgii s otřesem mozku. Minuty od trefy až po odjezd do nemocnice si dlouho nepamatoval a i jeho odchod byl lehce humorný. Ale zpátky k zápasu. Za rozhodnutého stavu logicky polevila naše pozornost a i chyby v zadních řadách povolily Strážku hrozit. Naštěstí jsme nulu udrželi a ke konci přidal Miroslav Petr pátý gól.
Rezerva Strážku si měla dnes odvézt větší příděl. Doufejme, že nás střelecká nemohoucnost opustí za týden v Radešínské Svratce.