image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Bobrová B - Vlachovice 0:2 (0:1)

Bobrová B - Vlachovice 0:2 (0:1)Datum konání:
29.9.2007

Střelci našich branek:
35. min - Miroslav Petr 0:1
80. min - Karel Petr (PK) 0:2

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal, Zdeněk Petr (45. Radek Šustáček), Jan Šandera - Michal Janošec, Miroslav Petr (85. Petr Svoboda), Ladislav Sláma, Jiří Ročárek - Josef Petr (65. Martin Hušek), Josef Gabriel

 Nahuštěný víkend pokračoval zápasem v Bobrové. Počasí se umoudřilo, dokonce svítilo slunko, což byla oproti pátku příjemná změna. Už jsme zapomněli na křivdu z loňského jara, kdy nám zde body „ukradl“ rozhodčí a doufali jme, že domácí hráče opět přehrajeme, tentokrát s vítězným efektem.
Do zápasu nemohl nastoupit Zbyněk Sláma, a tak nás čekaly další improvizace v sestavě. Samotné utkání jsme rozjeli parádně. Opět jsme drželi míč na zemi a soupeře jsme jasně přehrávali. Dlouho nás trápil syndrom letošního podzimu – koncovka. Několik vyložených šancí jsme totálně zazdili a dlouho drželi Bobrovou v naději. Pak naštěstí Míra Petr zakončil parádní vysunutí Jirky Ročárka a konečně jsme vedli. Bobrová také hrozila, hlavně Zdenda na předstoperu neměl svůj den a několik šancí soupeři vyloženě věnoval. Vrcholem snažení domácích byla nastřelená tyčka. My jsme také do půlky žádný gól, i přes dobré šance, nepřidali.
O přestávce šel na předstopera Ladislav Sláma a myslím, že tento tah rozhodl zápas. Bobrová totiž posílila kádr fotbalistou z A týmu a ten hrál právě v prostoru, kde první půlku tápal Zdeněk Petr. Ten by asi v souboji s tímto rychlíkem pří své sobotní formě neobstál. Obrázek hry se ale nijak nezměnil, jen domácí měli víc vyložených šancí. My jsme ale také nezaostávali a hlavně Pepa Gabriel mohl dvakrát rouhodnout. Utkání bylo stále otevřené a Bobrová měla po obrovské chybě gólmana možnost srovnat. Naštěstí ale jejich záložník netrefil z půlky úplně prázdnou bránu. Deset minut před koncem jsme rozhodli. Jirka Ročárek tak dlouho váhal se střelou, až byl zkosen domácí obranou a kopala se penalta. Tu Karel Petr bezpečně proměnil a bylo 0:2. Do konce už se nic nezměnilo a my dokázali napravit ztrátu z domácího zápasu proti Jívoví.