image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Měřín 0:1 (0:0)

Vlachovice - Měřín 0:1 (0:0)Datum konání:
1.5.2008

Střelci našich branek:

Sestava Vlachovic:
Jan Petr - Karel Petr, Petr Svoboda, Jan Šandera, Zbyněk Sláma - Jiří Ročárek, Miroslav Petr, Michal Janošec, Martin Hušek - David Růžička, Zdeněk Petr (60. Radek Šustáček)

 Předposlední zápas náročné série jsme sehráli doma proti dalšímu adeptu na postup - rezervě Měřína. Stejně jako s Bory jsme měli šance uhrát body, ale bohužel se nepovedlo.
Na utkání jsme nastoupili v počtu akorát (přesně 11 lidí bez střídajících) a začali jsme trochu zaskočeně. Měřín zahájil lépe ale už od začátku rozehrál celozápasovoutaktiku dlouhých autů, což ovšem k výraznějším příležitostem nevedlo. Asi po čtvrthodině jsme se dostali do šancí i my. Ale přestává se nám dařit koncovka. Na malém hřišti se nehrál zase tak špatný fotbal, i když objektivě - drnitý terén si svoji daň určitě vybral. O chlup lepší byl Měřín, co se alespoň územní převahy a kombinační hry týče. Naše snahy přecházet do útoku nakopávanými balóny občas nabídly vyloženou šanci, ale bohužel bez gólového efektu.
Po obrátce byl obraz hry velmi podobný. Asi po 15 minutách ale hosté udeřili. Stejné šance jsme dnes měli tři, Měřínu stačila jedna. Jejich útočník jasně ukázal, jak s podobnými situacemi nakládat a bylo 0:1. Nadále jsme se snažili dobývat soupeřovo území, ale po vstřelené brance se Měřín uklidnil a pro nás bylo vše složitější. Žádnou vyloženou šanci jsme si už nevytvořili a naopak jsme mohli být potrestáni za otevřenější hru. Skóre se už neměnilo a my opět, trochu smůlovatě, ztratili další body doma po porážce 0:1.