Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Bory B 2:2 (0:0)

Vlachovice - Bory B 2:2 (0:0)

27.4.2008

Střelci našich branek:
58. min - Zbyněk Sláma 1:1
63. min - Marin Hušek 2:1

Jan Petr - Karel Petr, Radek Smejkal (20. David Růžička), Jan Šandera - Jiří Ročárek, Ladislav Sláma, Martin Hušek, Michal Janošec - Josef Gabriel (65. Radek Šustáček), Zdeněk Petr (46. Petr Svoboda)

rozhodčí: Švihálek

Zápas proti Borům byla další těžká zkouška proti kvalitnímu soupeři. Letos máme smůlu na termíny a vždy proti nám rezervní týmy posilují hráči "áček". Nejinak tomu bylo v Radostíně, s Herálcem, dnes Bory a určitě to bude stejné příště s Měřínem. -
Ale není proč brečet, i dnes se dalo vyhrát. Ale postupně. Utkání poznamenalo již samotné rozcvičování, kdy Radek Smejkal inkasoval bombu do obličeje a nastoupil jen se sebezapřením. Bohužel uhrál jen několik minut a po dvou hlavičkách odstoupil. Snad to bude dobré. Fotbal se na našem hřišti hraje většinou bojovný, hra bývá plná soubojů a kombinací pramálo. Dnes hráli převážně hosté. Naše hra bez Miroslava Petra je úplně jinde a opravdu jsme byli rádi, že jsme v první půli neinkasovali. Některé situace před naší brankou se směle daly nazvat trma-vrma. Bory byly lepší. Ale i my jsme občas hrozili a dvě naše šance byly tutové.
Druhý poločas začal podobně jen s tím rozdílem, že po sérii chyb jsme inkasovali z přímého kopu. Naštěstí chvíli poté srovnal Zbyněk Sláma a trochu nespravedlivé vedení pro nás zařídil překvapivou, ale přesnou střelou Martin Hušek. V těchto chvílích jsme hráli my a mohli klidně vedení navýšit, ale nepovedlo se. Nakonec zaúřadovala spravedlnost. Nešťastný odskok a ruka ve vápně. Hosté penaltu využili a upravili tak na konečný a spravedlivý výsledek 2:2