image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Spolky > Fotbalový klub > Soutěž > Sezóna 2007/08 > Vlachovice - Herálec B 1:5 (0:1)

Vlachovice - Herálec B 1:5 (0:1)

Datum konání:
25.4.2008

Střelci našich branek:
81. min - Karel Petr 1:5

Sestava Vlachovic:
Josef Kryštof - Karel Petr, Radek Smejkal, Petr Svoboda, Jan Šandera -Ladislav Sláma, Miroslav Petr, Michal Janošec, Martin Hušek, - Jiří Ročárek, Zdeněk Petr

Dohrávané první jarní kolo bylo opět poznamenáno špatným terénem a hlavně hodně nevlídným počasím. Vytrvalý déšť rozhodně ke kvalitě utkání nepřispěl.
Herálec byl silný soupeř. Jeden z vážných kandidátů na postup u nás rozhodně chtěl bodovat, ale my tomu mohli zabránit. První poločas jsem zazdili tři čisté tutovky a pak přišel trest v podobě gólu na 0:1.
Druhý poločas jsme už totálně nezvládli. Rezerva Herálce nás totálně vyškolila. Jednoduché kombinace hostí rozhodovali zápas a my si postupně naplnili pomyslnou kabelu pěti brankami. Čestný úspěch zaznamenal Karel Petr z penalty těsně před koncem.
Prohráli jsme zaslouženě 1:5 se soupeřem, u kterého se to tak trochu čekalo. Série s těžkými týmy pokračuje dále. Po druhém Herálci hostíme čtvrté Bory a třetí Měřín. To už nějaké body určitě urveme.